Kdo je to?
Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Synovec? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlamydie? Víte co je Bjetin? Víte, co je to Mansarda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Java?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, definice, přesný význam, vztahy, synonymum, slovo, popis, význam slova, formulace, lexikon, původ slova, přesný výraz, význam, termín, co je to Synovec?

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Synovec na Google.cz

Hledat frázi Synovec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Synovec na Youtube

Najít heslo Synovec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Synovec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Synovec? Kdo to byl Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec patří do sekce vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.