Kdo je to?
Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Synovec? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlamydie? Pamatujete si definici pojmu LTV? Víte, co je to Balustráda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ordovik?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, synonymum, význam slova, Synovec, heslo, formulace, pojem, přesný význam, informace, etymologie, co je to Synovec?, termín, kdo to je, přesný výraz, definice

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Synovec na Youtube

Najít termín Synovec ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Synovec ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Synovec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Synovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Synovec? Kdo to byl Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec je v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Synovec i v jiných kategoriích (než vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.