Kdo je to?
Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Synovec

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Synovec? s jinými lidmina komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Imho? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalumet? Víte, co je to Feminismus? Víte co je EBITDA?

Klíčová slova: wiki, Synovec, odborný výraz, pojem, wikipedie, vztahy, vztahy, význam pojmu, popis, formulace, termín, Synovec, vysvětlení, lexikon, význam, synonymum

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Synovec ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Synovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Synovec ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Synovec na Google.cz

Vyhledat heslo Synovec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Synovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec je v sekci Vztahy

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.