Kdo je to?
Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Synovec? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlamydie? Pamatujete si definici pojmu Eugenika? Víte, co je to Mansarda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Reductil?

Klíčová slova: informace, vztahy, formulace, Synovec, heslo, odborný výraz, co je to Synovec?, etymologie, kdo je Synovec?, kdo to je, vysvětlení, slovo, lexikon, wiki, definice, přesný výraz

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Synovec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Synovec na Google.cz

Hledat termín Synovec ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Synovec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Synovec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Synovec? Kdo to byl Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec je v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Synovec i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.