Kdo je to?
Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Synovec? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glamour? Znáte definici termínu Sociologie? Víte, co je to Ruptura? Pamatujete si definici pojmu Jistotní účet?

Klíčová slova: Synovec, význam, etymologie, slovo, wikipedie, význam pojmu, heslo, synonymum, definice, wiki, odborný výraz, pojem, co znamená, přesný výraz, vztahy, přesný výraz

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Synovec hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít pojem Synovec ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Synovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Synovec ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Synovec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Synovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec patří do kategorie Vztahy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Synovec hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.