Kdo je to?
Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Synovec sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glamour? Znáte pojem Workout? Víte, co je to Ruptura? Vzpomenete si na definici slova Kybernetika?

Klíčová slova: formulace, heslo, wikipedie, původ slova, slovo, informace, etymologie, popis, význam slova, synonymum, Synovec, termín, Synovec, wiki, vztahy, lexikon

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Synovec

Hledejte bez špehování slovo Synovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Synovec na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Synovec ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Synovec ve Wikipedii

Vyhledat slovo Synovec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Synovec, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec je v sekci Vztahy

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Synovec i v jiné části webu než je kategorie vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.