Kdo je to?
Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Synovec s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlamydie? Víte, co je to ESP? Víte, co je to Balustráda? Rozumíte pojmu Isofix?

Klíčová slova: Synovec, slovo, kdo to je, definice, vysvětlení, synonymum, informace, heslo, popis, wiki, etymologie, původ slova, vztahy, termín, co znamená, co je to Synovec?

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Synovec ve Wikislovníku

Zkusit najít Synovec na Google.cz

Hledat heslo Synovec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Synovec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Synovec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Synovec? Kdo to byl Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.