Kdo je to?
Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Synovec? Lidé, vztahy

Doporučujeme sdílet tento text s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glamour? Víte co je Vlys? Víte, co je to Ruptura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Malvice?

Klíčová slova: termín, co znamená, pojem, heslo, vztahy, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, formulace, popis, přesný význam, odborný výraz, Synovec, původ slova, význam slova, přesný výraz

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Synovec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Synovec ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Synovec ve Wikipedii

Vyhledat výraz Synovec ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Synovec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Synovec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec patří do sekce Vztahy

Napsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Synovec i jinde než v sekci než v vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.