Kdo je to?
Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Synovec sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlamydie? Vzpomenete si na definici slova Senča? Víte, co je to Mansarda? Vzpomněli byste si na význam slova Erdomed?

Klíčová slova: heslo, význam, synonymum, význam pojmu, původ slova, přesný význam, popis, termín, informace, význam slova, pojem, lexikon, popis, etymologie, kdo je Synovec?, slovo

Pojem Synovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Synovec na Youtube

Vyhledat slovo Synovec ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Synovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Synovec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Synovec například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Synovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Synovec? Kdo to byl Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec se nachází v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.