Kdo je to?
Kdo je to Důvěrník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Důvěrník? Lidé, zločin

Kdo je to Důvěrník?

Co znamená a jaký je význam slova Důvěrník?

Důvěrník bylo označení pro kategorii osob, zařazených pod tímto pojmenováním v registrech Státní bezpečnosti. Nemuselo se vždy jednat o vědomou spolupráci.
Úkolem důvěrníka bylo shromažďování informací, kterých využívala kontrarozvědka při prověrkách nebo úkolech orientační a pomocné povahy při snaze odhalit či objasnit činnosti zaměřené proti státu a režimu.Kdo je to Důvěrník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Důvěrník? Lidé, zločin

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Egoismus? Pamatujete si definici pojmu Fakturační adresa? Znáte definici termínu Bazén? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcelerace?

Klíčová slova: slovo, informace, význam, heslo, zločin, termín, wikipedie, zločin, lexikon, význam pojmu, wiki, přesný výraz, popis, synonymum, etymologie, pojem

Pojem Důvěrník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Důvěrník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Důvěrník na Youtube

Hledat výraz Důvěrník ve Wikipedii

Najít termín Důvěrník na Google obrázcích

Hledat termín Důvěrník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Důvěrník například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Důvěrník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Důvěrník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Důvěrník? Definice pojmu Důvěrník je v sekci Zločin

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.