Kdo je to?
Kdo je to, byl Průša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Průša? Lidé, hanlivé

Kdo je to Průša?

Co znamená a jaký je význam slova Průša?

Průša je označení pro osobu, která žije nezřízeným životem. Miluje alkohol a nevázaný sexuální život, je nespolehlivá a proslulá různými excesy. Většinou nedisponuje finančními prostředky a může se dostat i do vězení.
Toto pojmenování je odvozeno od hlavní postavy klipu Lou Fanánka Hagena Průša z projektu Hagen Baden, Františka Sahuly.Kdo je to, byl Průša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Průša? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Průša? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Čedar? Víte, co je to Fašismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Daňový doklad? Rozumíte pojmu Dědická smlouva?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, přesný význam, význam pojmu, původ slova, popis, etymologie, termín, popis, formulace, význam, lexikon, Průša, co je to Průša?, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Průša je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Průša ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Průša ve vyhledávači Yandex

Najít termín Průša ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Průša ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Průša například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Průša

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Průša? Kdo to byl Průša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Průša? Definice pojmu Průša patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Průša hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).