Kdo je to?
Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Co znamená a jaký je význam slova Kazi?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kazi? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pacht? Vzpomněli byste si na význam slova Roztroušená skleróza? Vzpomenete si na definici slova Drobenka? Znáte definici termínu Ruchadlo?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co je to Kazi?, popis, heslo, kdo to je, pojem, přesný význam, vysvětlení, původ slova, informace, termín, lexikon, význam, význam pojmu, etymologie

Pojem Kazi je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kazi v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kazi ve Wikimedia Commons

Hledat termín Kazi ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Kazi ve Wikislovníku

Zkusit najít Kazi ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazi například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kazi

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kazi? Kdo to byl Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?