Kdo je to?
Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Co znamená a jaký je význam slova Kazi?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Kazi s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Sorbitol? Pamatujete si definici pojmu Cirhóza jater? Vzpomenete si na definici slova NVIDIA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Deontologie?

Klíčová slova: pojem, lexikon, mytologie, co znamená, informace, význam, termín, etymologie, synonymum, přesný význam, kdo je Kazi?, popis, formulace, Kazi, wiki, slovo

Pojem Kazi je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Kazi ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Kazi ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kazi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kazi ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazi například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Kazi? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kazi? Kdo to byl Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi je v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?