Kdo je to?
Kdo je to Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Jaký je význam slova Kazi? Co to znamená?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazi? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kazi s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Sorbitol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaolin? Vzpomenete si na definici slova Psychedelie? Znáte termín Bulimie?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, slovo, synonymum, definice, odborný výraz, význam pojmu, Kazi, vysvětlení, etymologie, původ slova, wiki, informace, mytologie, termín, význam

Pojem Kazi je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Kazi na Google.cz

Hledat slovo Kazi ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Kazi ve vyhledávači Yandex

Najít termín Kazi na Google obrázcích

Zkusit najít Kazi ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazi například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kazi

Právě jste zjistili Kdo je to Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi se nachází v sekci Mytologie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Mytologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?