Kdo je to?
Kdo je to Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Co znamená a jaký je význam slova Kazi?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazi? Lidé, mytologie

Zaujala vás definice pojmu Kazi? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Sorbitol? Pamatujete si definici pojmu Kondenzované mléko? Vzpomenete si na definici slova Akronym? Vzpomněli byste si co znamená slovo Linoleum?

Klíčová slova: lexikon, Kazi, termín, co znamená, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, význam, slovo, mytologie, mytologie, pojem, význam pojmu, heslo, formulace

Pojem Kazi je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kazi v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Kazi na Youtube

Najít slovo Kazi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Kazi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Kazi ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Kazi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazi například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Kazi? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi patří do sekce Mytologie

Sepsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?