Kdo je to?
Kdo je to Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Co znamená a jaký je význam slova Kazi?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazi? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Kazi? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Sorbitol? Vzpomněli byste si na význam slova Tempeh? Vzpomenete si na definici slova Hematokrit? Znáte definici termínu Syřidlo?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný výraz, wiki, wikipedie, význam pojmu, původ slova, informace, vysvětlení, termín, Kazi, synonymum, pojem, lexikon, význam, popis, přesný význam

Pojem Kazi je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kazi zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Kazi ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kazi ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kazi ve Wikimedia Commons

Najít termín Kazi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazi například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Kazi, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi je v kategorii Mytologie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Mytologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?