Kdo je to?
Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Co znamená a jaký je význam slova Kazi?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Tento text (Kazi) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kóma? Rozumíte pojmu Ceteris paribus? Vzpomenete si na definici slova Činohra? Znáte pojem Kontuze?

Klíčová slova: kdo to je, význam, heslo, etymologie, synonymum, wiki, původ slova, přesný význam, kdo je Kazi?, definice, co znamená, slovo, informace, formulace, popis, lexikon

Pojem Kazi je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Kazi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Kazi ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kazi ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Kazi ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazi například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Kazi, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kazi? Kdo to byl Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Kazi i v jiné kategorii než v mytologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?