Kdo je to?
Kdo je to Strojní inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strojní inženýr? Lidé, profese

Strojní inženýr

Co znamená a jaký je význam slova Strojní inženýr?

Strojní inženýr je technická profese zaměřená na výrobu či technologie.
Pozice strojního inženýra sebou může přinášet široké spektrum úkolů. Může navrhovat konstrukci výrobních či dalších strojů, pracovat se stoji ve výrobě a například navrhovat jejich vylepšení či navrhovat technické řešení samotných výrobků.
Pro práci strojního inženýra je třeba dosáhnout vysokoškolského vzdělání technického směru. Na konkrétní pozici mohou být vyžadovány i další podmínky či určitý počet let praxe v daném oboru.Kdo je to Strojní inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strojní inženýr? Lidé, profese

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Slopestyle? Znáte definici termínu Mikroplyš? Vzpomenete si na definici slova NVIDIA? Pamatujete si definici pojmu Komedie?

Klíčová slova: odborný výraz, Strojní inženýr, synonymum, pojem, wiki, vysvětlení, význam pojmu, Strojní inženýr, popis, přesný výraz, definice, informace, termín, wikipedie, přesný výraz, profese

Pojem Strojní inženýr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Strojní inženýr ve Wikislovníku

Najít výraz Strojní inženýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Strojní inženýr na Google.cz

Zkusit najít heslo Strojní inženýr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Strojní inženýr ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Strojní inženýr například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Strojní inženýr

Nyní již víte Kdo je to Strojní inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Strojní inženýr? Definice pojmu Strojní inženýr je v sekci Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).