Kdo je to?
Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Foniatr?

Co znamená a jaký je význam slova Foniatr?

Foniatr je odborník věnující se diagnostice a léčbě poruch řeči, funkce hlasivek. Zaměřuje se jak na vrozené zdravotní problémy, tak i na odstraňování následků úrazů apod. Foniatrie je jedním z oborů otorinolaryngologie.Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Foniatr sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kortikoidy? Vzpomněli byste si na význam slova Full HD? Víte, co je to Habilitace? Znáte definici termínu Kokotka?

Klíčová slova: termín, wiki, původ slova, přesný význam, informace, lékařství, slovo, vysvětlení, kdo to je, heslo, co znamená, význam slova, význam, popis, formulace, popis

Pojem Foniatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Foniatr lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Foniatr ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Foniatr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Foniatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Foniatr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Foniatr například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Foniatr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Foniatr? Kdo to byl Foniatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Foniatr? Definice pojmu Foniatr patří do sekce lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Foniatr i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.