Kdo je to?
Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Foniatr?

Co znamená a jaký je význam slova Foniatr?

Foniatr je odborník věnující se diagnostice a léčbě poruch řeči, funkce hlasivek. Zaměřuje se jak na vrozené zdravotní problémy, tak i na odstraňování následků úrazů apod. Foniatrie je jedním z oborů otorinolaryngologie.Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Foniatr s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kortikoidy? Znáte pojem Progresivní daň? Víte, co je to Burka? Vzpomenete si na definici slova Aquastop?

Klíčová slova: odborný výraz, lékařství, pojem, co je to Foniatr?, původ slova, Foniatr, význam, synonymum, přesný výraz, informace, přesný význam, popis, význam pojmu, popis, význam slova, formulace

Pojem Foniatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Foniatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Foniatr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Foniatr na Youtube

Najít slovo Foniatr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Foniatr například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Foniatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Foniatr? Kdo to byl Foniatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Foniatr? Definice pojmu Foniatr je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.