Kdo je to?
Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Foniatr?

Co znamená a jaký je význam slova Foniatr?

Foniatr je odborník věnující se diagnostice a léčbě poruch řeči, funkce hlasivek. Zaměřuje se jak na vrozené zdravotní problémy, tak i na odstraňování následků úrazů apod. Foniatrie je jedním z oborů otorinolaryngologie.Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Foniatr sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kortikoidy? Znáte definici termínu Habakuk? Víte, co je to Burka? Pamatujete si definici pojmu BRICS?

Klíčová slova: definice, lékařství, termín, původ slova, kdo je Foniatr?, slovo, odborný výraz, etymologie, popis, lexikon, popis, význam slova, Foniatr, kdo to je, co je to Foniatr?, význam

Pojem Foniatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Foniatr doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Foniatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Foniatr ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Foniatr ve Wikipedii

Zkusit najít Foniatr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Foniatr například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Foniatr, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Foniatr? Kdo to byl Foniatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Foniatr? Definice pojmu Foniatr se nachází v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Foniatr i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.