Kdo je to?
Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Foniatr?

Co znamená a jaký je význam slova Foniatr?

Foniatr je odborník věnující se diagnostice a léčbě poruch řeči, funkce hlasivek. Zaměřuje se jak na vrozené zdravotní problémy, tak i na odstraňování následků úrazů apod. Foniatrie je jedním z oborů otorinolaryngologie.Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Foniatr se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Recese? Znáte definici termínu Pálení čarodejnic? Víte, co je to Vyměřovací základ? Pamatujete si definici pojmu Deteriorace?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, co je to Foniatr?, wiki, pojem, Foniatr, význam pojmu, popis, kdo to je, vysvětlení, slovo, termín, synonymum, lékařství, význam slova, kdo je Foniatr?

Pojem Foniatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Foniatr v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Foniatr ve Wikipedii

Vyhledat heslo Foniatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Foniatr ve Wikislovníku

Hledat slovo Foniatr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Foniatr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Foniatr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Foniatr? Kdo to byl Foniatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Foniatr? Definice pojmu Foniatr je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Foniatr hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.