Kdo je to?
Kdo je to Účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Účetní? Lidé, profese

Kdo je to Účetní?

Co znamená a jaký je význam slova Účetní?

Účetní je zodpovědná ekonomická profese. Náplní práce účetního je sledování a kontrola účetních dokladů. Současně vykonává dozor nad ekonomikou podniku. Účetní nakládá s penězi na firemních účtech podle toho, co firma potřebuje, a tyto operace zapisuje. Zabývá se také inventarizací majetku a závazků a k tomu připravuje doklady.
Účetní s finančním zaměřením se věnuje účetnictví pro třetí osoby, účetní – manažer e věnuje účetnictví firmy. K výkonu práce účetního stačí odborné středoškolské vzdělání, větší organizace požadují vzdělání vysokoškolské.Kdo je to Účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Účetní? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Účetní? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Sieg Heil? Víte co je Astenik? Vzpomněli byste si co označuje výraz Závitník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Půdorys?

Klíčová slova: význam, formulace, wiki, význam slova, profese, definice, heslo, přesný význam, význam pojmu, popis, profese, Účetní, Účetní, odborný výraz, co znamená, informace

Pojem Účetní je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Účetní v následujících vyhledávačích

Najít termín Účetní na Google.cz

Najít slovo Účetní ve Wikipedii

Hledat termín Účetní ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Účetní ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Účetní, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Účetní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Účetní? Definice pojmu Účetní se nachází v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.