Kdo je to?
Kdo je to Účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Účetní? Lidé, profese

Kdo je to Účetní?

Jaký je význam slova Účetní? Co to znamená?

Účetní je zodpovědná ekonomická profese. Náplní práce účetního je sledování a kontrola účetních dokladů. Současně vykonává dozor nad ekonomikou podniku. Účetní nakládá s penězi na firemních účtech podle toho, co firma potřebuje, a tyto operace zapisuje. Zabývá se také inventarizací majetku a závazků a k tomu připravuje doklady.
Účetní s finančním zaměřením se věnuje účetnictví pro třetí osoby, účetní – manažer e věnuje účetnictví firmy. K výkonu práce účetního stačí odborné středoškolské vzdělání, větší organizace požadují vzdělání vysokoškolské.Kdo je to Účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Účetní? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Účetní s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Sieg Heil? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prachovka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Malá kopaná? Znáte termín Kavitace?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, původ slova, význam pojmu, přesný význam, co znamená, profese, význam, popis, heslo, termín, Účetní, definice, profese, synonymum, vysvětlení

Pojem Účetní je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Účetní na Youtube

Vyhledat termín Účetní v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Účetní ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Účetní ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Účetní ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Účetní

Právě jste zjistili Kdo je to Účetní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Účetní? Definice pojmu Účetní je v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Účetní i v jiné kategorii než je sekce profese.