Kdo je to?
Kdo je to Účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Účetní? Lidé, profese

Kdo je to Účetní?

Co znamená a jaký je význam slova Účetní?

Účetní je zodpovědná ekonomická profese. Náplní práce účetního je sledování a kontrola účetních dokladů. Současně vykonává dozor nad ekonomikou podniku. Účetní nakládá s penězi na firemních účtech podle toho, co firma potřebuje, a tyto operace zapisuje. Zabývá se také inventarizací majetku a závazků a k tomu připravuje doklady.
Účetní s finančním zaměřením se věnuje účetnictví pro třetí osoby, účetní – manažer e věnuje účetnictví firmy. K výkonu práce účetního stačí odborné středoškolské vzdělání, větší organizace požadují vzdělání vysokoškolské.Kdo je to Účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Účetní? Lidé, profese

Definici slova Účetní můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Sieg Heil? Víte co je Hadicová vodováha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mrakodrap? Vzpomněli byste si co označuje výraz Činohra?

Klíčová slova: význam, lexikon, přesný význam, profese, význam pojmu, odborný výraz, Účetní, popis, význam slova, pojem, termín, heslo, wikipedie, slovo, synonymum, etymologie

Pojem Účetní je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Účetní lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Účetní ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Účetní ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Účetní na Youtube

Zkusit najít pojem Účetní ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Účetní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Účetní? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Účetní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Účetní? Definice pojmu Účetní je v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.