Kdo je to?
Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Page?

Kdo je to Larry Page? Stručný životopis

Larry Page, celým jménem Lawrence Edward Page, je podnikatel a spoluzakladatel společnosti Google. Studoval počítače na Stanfordu, kde se spřátelil se Sergeyem Brinem. S ním pak založil Google, který provozuje vyhledávač a mnoho dalších aplikací.
Nyní je Larry Page prezidentem Googlu v oblasti produktů a disponuje majetkem přes 20 miliard dolarů.Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Larry Page

Národnost: USA
Datum narození: 26. března 1973
Místo narození: East Lansing

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Larry Page? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Adblue? Znáte definici termínu Elastan? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sylabus? Pamatujete si definici pojmu Rakovina?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, význam slova, slovo, Larry Page, původ slova, pojem, wiki, podnikání, termín, popis, heslo, odborný výraz, kdo to je, etymologie, kdo je Larry Page?

Pojem Larry Page je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Larry Page doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Larry Page ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Larry Page na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Larry Page ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Larry Page ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Larry Page například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Larry Page?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Larry Page? Kdo to byl Larry Page? Kdy se narodil Larry Page? Kde se narodil Larry Page? Larry Page je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Larry Page řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Page i v jiné kategorii než je podnikání.