Kdo je to?
Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Page?

Kdo je to Larry Page? Stručný životopis

Larry Page, celým jménem Lawrence Edward Page, je podnikatel a spoluzakladatel společnosti Google. Studoval počítače na Stanfordu, kde se spřátelil se Sergeyem Brinem. S ním pak založil Google, který provozuje vyhledávač a mnoho dalších aplikací.
Nyní je Larry Page prezidentem Googlu v oblasti produktů a disponuje majetkem přes 20 miliard dolarů.Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Larry Page

Národnost: USA
Datum narození: 26. března 1973
Místo narození: East Lansing

Tento text (Larry Page) můžete samozřejmě sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Podmět? Znáte termín Životní prostředí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Preambule? Víte, co je to Hospic?

Klíčová slova: lexikon, co je to Larry Page?, wiki, slovo, definice, pojem, přesný význam, podnikání, etymologie, Larry Page, kdo je Larry Page?, co znamená, kdo to je, popis, informace, význam pojmu

Pojem Larry Page je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Larry Page zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Larry Page ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Larry Page ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Larry Page ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Larry Page ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Larry Page například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Larry Page

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Larry Page? Kdo to byl Larry Page? Kdy se narodil Larry Page? Kde se narodil Larry Page? Larry Page je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Larry Page řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Page i v jiné kategorii než je podnikání.