Kdo je to?
Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Page?

Kdo je to Larry Page? Stručný životopis

Larry Page, celým jménem Lawrence Edward Page, je podnikatel a spoluzakladatel společnosti Google. Studoval počítače na Stanfordu, kde se spřátelil se Sergeyem Brinem. S ním pak založil Google, který provozuje vyhledávač a mnoho dalších aplikací.
Nyní je Larry Page prezidentem Googlu v oblasti produktů a disponuje majetkem přes 20 miliard dolarů.Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Larry Page

Národnost: USA
Datum narození: 26. března 1973
Místo narození: East Lansing

Sdílejte tuto stránku s osobností Larry Page s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Adblue? Pamatujete si definici pojmu Enzym? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sylabus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Terina?

Klíčová slova: význam, lexikon, pojem, podnikání, synonymum, informace, původ slova, heslo, Larry Page, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz, popis, termín, co je to Larry Page?, etymologie

Pojem Larry Page je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Larry Page ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Larry Page ve Wikislovníku

Hledat heslo Larry Page ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Larry Page ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Larry Page například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Larry Page? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Larry Page? Kdo to byl Larry Page? Kdy se narodil Larry Page? Kde se narodil Larry Page? Larry Page je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Larry Page dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Page i v jiné kategorii než je podnikání.