Kdo je to?
Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Page?

Kdo je to Larry Page? Stručný životopis

Larry Page, celým jménem Lawrence Edward Page, je podnikatel a spoluzakladatel společnosti Google. Studoval počítače na Stanfordu, kde se spřátelil se Sergeyem Brinem. S ním pak založil Google, který provozuje vyhledávač a mnoho dalších aplikací.
Nyní je Larry Page prezidentem Googlu v oblasti produktů a disponuje majetkem přes 20 miliard dolarů.Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Larry Page

Národnost: USA
Datum narození: 26. března 1973
Místo narození: East Lansing

Sdílejte tuto stránku s osobností Larry Page s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu EAN? Víte co je Žahour? Vzpomněli byste si co označuje výraz Offsetová hypotéka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ginkgo biloba?

Klíčová slova: synonymum, Larry Page, kdo to je, význam, lexikon, formulace, termín, co je to Larry Page?, přesný výraz, informace, wiki, co znamená, popis, odborný výraz, definice, přesný význam

Pojem Larry Page je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Larry Page ve Wikislovníku

Najít heslo Larry Page ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Larry Page ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Larry Page ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Larry Page například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Larry Page? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Larry Page? Kdo to byl Larry Page? Kdy se narodil Larry Page? Kde se narodil Larry Page? Larry Page je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Larry Page dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Page i v jiné kategorii než je podnikání.