Kdo je to?
Kdo je to Hároš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hároš? Lidé, vlastnosti

Hároš

Co znamená a jaký je význam slova Hároš?

Hároš je hovorové označení pro člověka a bujarou kšticí vlasů. Může se jednat o muže s hezkými i vlasy, o které se pečlivě stará. Také se může jednat o člověka, který má dlouhé vlasy. Nechává si narůst dlouhé vlasy, nosí je rozpuštěné, přírodní, neupravené nebo jen tak svazané v culíku.
Hároš je reklamní označeni pro dětskou figurku s dlouhými barevnými vlasy Hároš Magmák. Postavička má pružné tělo, na rukách a nohách má magnety, takže se může propojit s jinými hastroši. Postavičky jsou barevné a každá má odlišnou barvu vlasů. Svými vlasy připomínají legendární trolly. Původ slova najdeme v podstatném jméně háro, k němuž se přidá přípona -oš, a vznikne podstatné jméno rodu mužského hároš. Synonyma pro slovo „hároš“ jsou vlasáč, vlasatec, panker, rozcuchanec, neupravenec, chlupáč, pačesáč, pankáč, punker.
Mémě často uslyšíte slovo hároš v hanlivém pojetí, kdy se hovoří o malém dítěti, harantovi.Kdo je to Hároš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hároš? Lidé, vlastnosti

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Subsidiarita? Vzpomněli byste si na význam slova Podcast? Znáte pojem Chromebook? Znáte definici termínu Jupka?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, wiki, wikipedie, původ slova, odborný výraz, formulace, definice, Hároš, slovo, popis, vlastnosti, pojem, význam pojmu, co znamená, vysvětlení

Pojem Hároš je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hároš v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Hároš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Hároš ve Wikipedii

Hledat výraz Hároš ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Hároš ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Hároš na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hároš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Hároš, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Hároš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hároš? Definice pojmu Hároš patří do kategorie Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, šťastný muž, hároš, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).