Kdo je to?
Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis Denisa Dvořáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Denisa Dvořáková

Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Denisa Dvořáková je česká modelka a vítězka světového finále modelingové soutěže Elite Model Look 2006. Dvořáková se narodila v Praze. Po základní škole vydržela pouhý jeden rok na střední ekonomické škole, jelikož zvítězila v soutěži Elite Model Look. Od druhého ročníku musela studovat dálkově, kvůli podepsané smlouvě s modelingovou agenturou. Nakonec střední školu dokončila i dálkově. Po vítězství v soutěži Elite Model Look (2006) se Dvořáková objevila na titulních stránkách renomovaných módních časopisů Dazed and Confused a Vogue Italia. Jako modelka předvádí oblečení předních světových návrhářů jako Chanel, Versace, Karl Lagerfeld, Fendi, Christian Dior, Valentino nebo John Gallian.
Dvořáková spolupracuje spolu s firmami Dolce & Gabbana, Versace Jean a Chloé, pro které natáčí také televiní reklamy.
V New Yorku má podepsanou smlouvu s agenturou DNA Model Management a v Evropě s agenturou Elite Model Management.Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis Denisa Dvořáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Denisa Dvořáková

Národnost: česká
Datum narození: 28. 5. 1991
Místo narození: Praha, Česká republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Denisa Dvořáková s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Darjeeling? Vzpomněli byste si na význam slova Tinktura? Vzpomněli byste si na význam slova Nota bene? Znáte definici termínu Životospráva?

Klíčová slova: wikipedie, osobnosti, životopis, kde se narodila Denisa Dvořáková?, osobnost, popis, národnost, narození, život, datum narození, vysvětlení, kdy se narodila Denisa Dvořáková?, informace, lexikon, zajímavosti, Denisa Dvořáková

Pojem Denisa Dvořáková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Denisa Dvořáková

Najít pojem Denisa Dvořáková na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Denisa Dvořáková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Denisa Dvořáková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Denisa Dvořáková na Youtube

Najít heslo Denisa Dvořáková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Denisa Dvořáková například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Denisa Dvořáková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Denisa Dvořáková? Kdy se narodila Denisa Dvořáková? Kde se narodila Denisa Dvořáková? Denisa Dvořáková patří do sekce Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Denisa Dvořáková dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denisa Dvořáková i v jiné kategorii než je modeling.