Kdo je to?
Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis Denisa Dvořáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Denisa Dvořáková?

Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis, informace, biografie, modeling

Denisa Dvořáková je česká modelka a vítězka světového finále modelingové soutěže Elite Model Look 2006. Dvořáková se narodila v Praze. Po základní škole vydržela pouhý jeden rok na střední ekonomické škole, jelikož zvítězila v soutěži Elite Model Look. Od druhého ročníku musela studovat dálkově, kvůli podepsané smlouvě s modelingovou agenturou. Nakonec střední školu dokončila i dálkově. Po vítězství v soutěži Elite Model Look (2006) se Dvořáková objevila na titulních stránkách renomovaných módních časopisů Dazed and Confused a Vogue Italia. Jako modelka předvádí oblečení předních světových návrhářů jako Chanel, Versace, Karl Lagerfeld, Fendi, Christian Dior, Valentino nebo John Gallian.
Dvořáková spolupracuje spolu s firmami Dolce & Gabbana, Versace Jean a Chloé, pro které natáčí také televiní reklamy.
V New Yorku má podepsanou smlouvu s agenturou DNA Model Management a v Evropě s agenturou Elite Model Management.Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis Denisa Dvořáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Denisa Dvořáková

Národnost: česká
Datum narození: 28. 5. 1991
Místo narození: Praha, Česká republika

Popis osobnosti Denisa Dvořáková můžete sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Eskrima? Znáte pojem Humanismus? Vzpomněli byste si na význam slova Ponorková nemoc? Vzpomenete si na definici slova Sudé číslo?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, wiki, biografie, Denisa Dvořáková, národnost, wikipedie, modeling, zajímavosti, osobnosti, osobnost, modeling, lexikon, život, datum narození, místo narození

Pojem Denisa Dvořáková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Denisa Dvořáková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Denisa Dvořáková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Denisa Dvořáková ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Denisa Dvořáková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Denisa Dvořáková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Denisa Dvořáková například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Denisa Dvořáková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Denisa Dvořáková? Kdy se narodila Denisa Dvořáková? Kde se narodila Denisa Dvořáková? Denisa Dvořáková se nachází v sekci Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Denisa Dvořáková řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denisa Dvořáková i v jiné kategorii než je modeling.