Kdo je to?
Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis Denisa Dvořáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Denisa Dvořáková?

Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis, informace, biografie, modeling

Denisa Dvořáková je česká modelka a vítězka světového finále modelingové soutěže Elite Model Look 2006. Dvořáková se narodila v Praze. Po základní škole vydržela pouhý jeden rok na střední ekonomické škole, jelikož zvítězila v soutěži Elite Model Look. Od druhého ročníku musela studovat dálkově, kvůli podepsané smlouvě s modelingovou agenturou. Nakonec střední školu dokončila i dálkově. Po vítězství v soutěži Elite Model Look (2006) se Dvořáková objevila na titulních stránkách renomovaných módních časopisů Dazed and Confused a Vogue Italia. Jako modelka předvádí oblečení předních světových návrhářů jako Chanel, Versace, Karl Lagerfeld, Fendi, Christian Dior, Valentino nebo John Gallian.
Dvořáková spolupracuje spolu s firmami Dolce & Gabbana, Versace Jean a Chloé, pro které natáčí také televiní reklamy.
V New Yorku má podepsanou smlouvu s agenturou DNA Model Management a v Evropě s agenturou Elite Model Management.Kdo je Denisa Dvořáková? Životopis Denisa Dvořáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Denisa Dvořáková

Národnost: česká
Datum narození: 28. 5. 1991
Místo narození: Praha, Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Denisa Dvořáková se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Eskrima? Znáte pojem Chemická kotva? Vzpomněli byste si na význam slova Chanuka? Vzpomenete si na definici slova Ašvaganda?

Klíčová slova: osobnosti, osobnost, kde se narodila Denisa Dvořáková?, modeling, kdo je Denisa Dvořáková?, datum narození, biografie, wikipedie, Denisa Dvořáková, národnost, zajímavosti, lexikon, vysvětlení, popis, modeling, narození

Pojem Denisa Dvořáková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Denisa Dvořáková na Google.cz

Hledat videa s názvem Denisa Dvořáková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Denisa Dvořáková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Denisa Dvořáková ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Denisa Dvořáková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Denisa Dvořáková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Denisa Dvořáková?

Nyní již víte Kdo je to Denisa Dvořáková? Kdy se narodila Denisa Dvořáková? Kde se narodila Denisa Dvořáková? Denisa Dvořáková se nachází v sekci Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Denisa Dvořáková kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denisa Dvořáková i v jiné kategorii než je modeling.