Kdo je to?
Kdo je to Emitent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emitent? Lidé, různé

Emitent

Jaký je význam slova Emitent? Co to znamená?

Emitent je subjekt, který vydává nějaký finanční nástroj. Finančním instrumentem mohou být například peníze (emise bankovek, mincí a dalšího oběživa), ceniny (poštovní známky, kolky) nebo cenné papíry (např. akcie, směnky, dluhopisy a další).
Často se s pojmem emitent setkáváme u akcií, kde je takto označována akciová společnost, která prodejem akcií získává kapitál. Aktivity emitentů jsou stanoveny zákonem, aby byli ochráněni věřitelé a investice.Kdo je to Emitent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emitent? Lidé, různé

Zaujala vás definice pojmu Emitent? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Mandel? Vzpomněli byste si na význam slova Smrtelný hřích? Znáte termín Znovuzrození? Znáte definici termínu Exaktní?

Klíčová slova: lexikon, pojem, význam, původ slova, termín, odborný výraz, význam pojmu, heslo, informace, popis, formulace, Emitent, přesný výraz, vysvětlení, slovo, etymologie

Pojem Emitent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Emitent ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Emitent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Emitent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Emitent ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Emitent na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Emitent například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Emitent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Emitent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emitent? Definice pojmu Emitent patří do sekce Různé

Kategorie různé, dva kluci, emitent, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete se pokusit také najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.