Kdo je to?
Kdo je to Emitent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emitent? Lidé, různé

Kdo je to Emitent?

Jaký je význam slova Emitent? Co to znamená?

Emitent je subjekt, který vydává nějaký finanční nástroj. Finančním instrumentem mohou být například peníze (emise bankovek, mincí a dalšího oběživa), ceniny (poštovní známky, kolky) nebo cenné papíry (např. akcie, směnky, dluhopisy a další).
Často se s pojmem emitent setkáváme u akcií, kde je takto označována akciová společnost, která prodejem akcií získává kapitál. Aktivity emitentů jsou stanoveny zákonem, aby byli ochráněni věřitelé a investice.Kdo je to Emitent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emitent? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Emitent s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Rabat? Pamatujete si definici pojmu Skyr? Znáte termín Google Play? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alternátor?

Klíčová slova: význam slova, formulace, pojem, význam pojmu, přesný výraz, wiki, přesný význam, popis, různé, přesný výraz, původ slova, vysvětlení, etymologie, heslo, různé, co znamená

Pojem Emitent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Emitent zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Emitent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Emitent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Emitent ve Wikipedii

Najít termín Emitent ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Emitent ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Emitent například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Emitent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Emitent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emitent? Definice pojmu Emitent patří do kategorie Různé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.