Kdo je to?
Kdo je to Emitent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emitent? Lidé, různé

Kdo je to Emitent?

Co znamená a jaký je význam slova Emitent?

Emitent je subjekt, který vydává nějaký finanční nástroj. Finančním instrumentem mohou být například peníze (emise bankovek, mincí a dalšího oběživa), ceniny (poštovní známky, kolky) nebo cenné papíry (např. akcie, směnky, dluhopisy a další).
Často se s pojmem emitent setkáváme u akcií, kde je takto označována akciová společnost, která prodejem akcií získává kapitál. Aktivity emitentů jsou stanoveny zákonem, aby byli ochráněni věřitelé a investice.Kdo je to Emitent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emitent? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Emitent sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Rabat? Znáte termín Adekvátní? Znáte termín Vitamín A? Víte, co je to SWIFT?

Klíčová slova: lexikon, pojem, odborný výraz, přesný výraz, různé, Emitent, synonymum, slovo, popis, definice, heslo, Emitent, původ slova, přesný význam, co znamená, přesný výraz

Pojem Emitent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Emitent ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Emitent ve Wikislovníku

Zkusit najít Emitent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Emitent ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Emitent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Emitent například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Emitent

Nyní již víte Kdo je to Emitent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emitent? Definice pojmu Emitent patří do sekce Různé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.