Kdo je to?
Kdo je to, byl Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Amant?

Co znamená a jaký je význam slova Amant?

Lehce hanlivé a zastaralé slovo amant znamená milenec, milovník nebo nápadník. Slovo amant pochází z francouzštiny kde má stejný význam. Synonymem slova amant je šamstr.Kdo je to, byl Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amant? Lidé, hanlivé

Definici slova Amant můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cappuccino? Víte, co je to Verifikace? Vzpomenete si na definici slova Revolvingový úvěr? Rozumíte pojmu Outlook?

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, etymologie, vysvětlení, co je to Amant?, popis, formulace, termín, co znamená, hanlivé, význam, pojem, slovo, význam slova, Amant, lexikon

Pojem Amant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Amant v následujících zdrojích

Zkusit najít Amant ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amant ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Amant ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Amant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amant například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Amant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Amant? Kdo to byl Amant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amant? Definice pojmu Amant se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?