Kdo je to?
Kdo je to Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Amant?

Jaký je význam slova Amant? Co to znamená?

Lehce hanlivé a zastaralé slovo amant znamená milenec, milovník nebo nápadník. Slovo amant pochází z francouzštiny kde má stejný význam. Synonymem slova amant je šamstr.


Kdo je to Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amant? Lidé, hanlivé

Definici slova Amant můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Akryl? Znáte definici termínu Skype? Vzpomenete si na definici slova Polopřímka? Pamatujete si definici pojmu ASAP?

Klíčová slova: informace, hanlivé, definice, význam slova, vysvětlení, původ slova, slovo, význam pojmu, wiki, pojem, co znamená, odborný výraz, synonymum, hanlivé, heslo, formulace

Pojem Amant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Amant

Vyhledat heslo Amant ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Amant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Amant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Amant na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Amant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amant například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Amant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Amant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amant? Definice pojmu Amant se nachází v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Amant hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?