Kdo je to?
Kdo je to, byl Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Amant?

Co znamená a jaký je význam slova Amant?

Lehce hanlivé a zastaralé slovo amant znamená milenec, milovník nebo nápadník. Slovo amant pochází z francouzštiny kde má stejný význam. Synonymem slova amant je šamstr.Kdo je to, byl Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amant? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Amant? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cappuccino? Pamatujete si definici pojmu Anuita? Vzpomenete si na definici slova Revolvingový úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fruktóza?

Klíčová slova: termín, význam slova, co je to Amant?, odborný výraz, lexikon, etymologie, původ slova, popis, popis, význam pojmu, co znamená, přesný význam, hanlivé, definice, přesný výraz, synonymum

Pojem Amant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Amant ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amant ve Wikimedia Commons

Najít slovo Amant ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Amant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amant například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Amant? Kdo to byl Amant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amant? Definice pojmu Amant patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Amant hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?