Kdo je to?
Kdo je to Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Amant?

Jaký je význam slova Amant? Co to znamená?

Lehce hanlivé a zastaralé slovo amant znamená milenec, milovník nebo nápadník. Slovo amant pochází z francouzštiny kde má stejný význam. Synonymem slova amant je šamstr.


Kdo je to Amant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amant? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Amant? Potom se podělte s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Akryl? Vzpomněli byste si na význam slova Štóla? Vzpomenete si na definici slova Čitatel? Znáte definici termínu Lomený oblouk?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, hanlivé, lexikon, slovo, přesný význam, pojem, původ slova, wiki, Amant, význam pojmu, odborný výraz, etymologie, popis, vysvětlení, formulace

Pojem Amant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Amant ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Amant ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Amant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Amant ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Amant ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amant například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Amant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Amant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amant? Definice pojmu Amant se nachází v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?