Kdo je to?
Kdo je Veronika Farářová? Životopis Veronika Farářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Veronika Farářová?

Kdo je Veronika Farářová? Životopis, informace, biografie, novináři

Veronika Farářová je reportérka, redaktorka a moderátorka. Reportérkou TV Nova byla celé čtyři roky, pak přešla do TV Prima, kde působila jako vedoucí vydání Top Staru. Zde se věnovala i moderování, jako moderátorka vedla pořad Miniduel, který byl součástí odpoledních Televizních novin.
Jako redaktorka pracovala i ve zpravodajských webech. Působila i v radiovysílání. Veronika Farářová moderuje a připravuje na Seznam TV pořad Slavní.Kdo je Veronika Farářová? Životopis Veronika Farářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Veronika Farářová

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Veronika Farářová s jinými lidmina Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Superhrubá mzda? Vzpomenete si na definici slova Rakovina? Rozumíte pojmu Žinylka? Vzpomněli byste si na význam slova Messenger?

Klíčová slova: vysvětlení, wikipedie, novináři, zajímavosti, informace, Veronika Farářová, osobnosti, kdo je Veronika Farářová?, život, osobnost, popis, životopis, biografie, lexikon, Veronika Farářová, národnost

Pojem Veronika Farářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Veronika Farářová

Zkusit najít heslo Veronika Farářová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Veronika Farářová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Veronika Farářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Veronika Farářová ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Veronika Farářová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Farářová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Farářová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Veronika Farářová? Veronika Farářová patří do sekce Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Veronika Farářová řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Farářová i v jiné kategorii než je novináři.