Kdo je to?
Kdo je to Veronika Farářová? Životopis Veronika Farářová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Veronika Farářová?

Kdo je to Veronika Farářová? Stručný životopis

Veronika Farářová je reportérka, redaktorka a moderátorka. Reportérkou TV Nova byla celé čtyři roky, pak přešla do TV Prima, kde působila jako vedoucí vydání Top Staru. Zde se věnovala i moderování, jako moderátorka vedla pořad Miniduel, který byl součástí odpoledních Televizních novin.
Jako redaktorka pracovala i ve zpravodajských webech. Působila i v radiovysílání. Veronika Farářová moderuje a připravuje na Seznam TV pořad Slavní.Kdo je to Veronika Farářová? Životopis Veronika Farářová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Veronika Farářová

Národnost: česká

Líbí se stručný životopis s osobou Veronika Farářová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Alibaba? Víte, co je to Spořič obrazovky? Rozumíte pojmu Pískový cukr? Rozumíte pojmu CNC stroj?

Klíčová slova: přesný význam, novináři, význam, kdo to je, termín, synonymum, přesný výraz, lexikon, původ slova, vysvětlení, pojem, co je to Veronika Farářová?, odborný výraz, etymologie, kdo je Veronika Farářová?, formulace

Pojem Veronika Farářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Veronika Farářová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Veronika Farářová ve Wikislovníku

Hledat heslo Veronika Farářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Veronika Farářová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Farářová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Farářová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Veronika Farářová? Kdo to byl Veronika Farářová? Veronika Farářová je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Veronika Farářová dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Farářová i v jiné kategorii než je novináři.