Kdo je to?
Kdo je Veronika Farářová? Životopis Veronika Farářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Veronika Farářová?

Kdo je Veronika Farářová? Životopis, informace, biografie, novináři

Veronika Farářová je reportérka, redaktorka a moderátorka. Reportérkou TV Nova byla celé čtyři roky, pak přešla do TV Prima, kde působila jako vedoucí vydání Top Staru. Zde se věnovala i moderování, jako moderátorka vedla pořad Miniduel, který byl součástí odpoledních Televizních novin.
Jako redaktorka pracovala i ve zpravodajských webech. Působila i v radiovysílání. Veronika Farářová moderuje a připravuje na Seznam TV pořad Slavní.Kdo je Veronika Farářová? Životopis Veronika Farářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Veronika Farářová

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Veronika Farářová s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Superhrubá mzda? Znáte definici termínu Gainer? Rozumíte pojmu Kovadlina? Pamatujete si definici pojmu Fanka?

Klíčová slova: wikipedie, informace, osobnost, wiki, biografie, životopis, novináři, zajímavosti, osobnosti, kdo je Veronika Farářová?, národnost, vysvětlení, Veronika Farářová, Veronika Farářová, popis, život

Pojem Veronika Farářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Veronika Farářová v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Veronika Farářová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veronika Farářová ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Veronika Farářová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Veronika Farářová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Farářová například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Farářová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Veronika Farářová? Veronika Farářová se nachází v sekci Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Veronika Farářová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Farářová i v jiné kategorii než je novináři.