Kdo je to?
Kdo je to Mamrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mamrd? Lidé, hanlivé

Mamrd

Jaký je význam slova Mamrd? Co to znamená?

Mamrd je hanlivé označení pro člověka, která nemá bližší význam. Je to spíše neologismus, používá se to dle aktuální módy. Původ slova podstatného jména rodu mužského mamrd najdeme v angličtině. Originál je mother fucker, což v překladu znamená „mrdat tvoji matku“. Synonyma pro „mamrd“ jsou mamomrd, zkurvysyn, čubí syn, čubčí syn, hajzl, parchant, bastard, levoboček, darebák, kurevník, vůl, zmrd, sráč, gauner, fagan, fakan.


Kdo je to Mamrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mamrd? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Živáňská pečeně? Pamatujete si definici pojmu Espadrilky? Znáte pojem Touha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osteoporóza?

Klíčová slova: pojem, wikipedie, význam slova, heslo, etymologie, formulace, přesný výraz, hanlivé, význam, definice, synonymum, lexikon, Mamrd, termín, wiki, význam pojmu

Pojem Mamrd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Mamrd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Mamrd ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mamrd ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Mamrd ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Mamrd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mamrd například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mamrd

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Mamrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mamrd? Definice pojmu Mamrd je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní mladík, mamrd, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Mamrd i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.