Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Kdo je to Pasák?

Co znamená a jaký je význam slova Pasák?

Pasák je původně osoba, která pase a stará se o dobytek. Synonymem pasáka je pastevec, pastýř, pasáček či bača.
Pasák je též slangové označení kuplíře, který organizuje prostituci nebo z ní jinak profituje. Kuplířství je trestný čin, pasákovi hrozí až 8 let odnětí svobody. V případě, že se prostituce účastní děti, hrozí pasákovi 5 - 15 let vězení.Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Definici slova Pasák můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Font? Znáte pojem Přestupek? Pamatujete si definici pojmu Finanční leasing? Vzpomenete si na definici slova Fungicid?

Klíčová slova: termín, kdo je Pasák?, přesný výraz, wiki, co znamená, význam pojmu, pojem, formulace, odborný výraz, zločin, co je to Pasák?, informace, heslo, Pasák, popis, význam

Pojem Pasák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Pasák ve Wikislovníku

Hledat heslo Pasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Pasák ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pasák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasák například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Pasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pasák? Kdo to byl Pasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasák? Definice pojmu Pasák se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Pasák i v jiné kategorii než v zločin.