Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Kdo je to Pasák?

Co znamená a jaký je význam slova Pasák?

Pasák je původně osoba, která pase a stará se o dobytek. Synonymem pasáka je pastevec, pastýř, pasáček či bača.
Pasák je též slangové označení kuplíře, který organizuje prostituci nebo z ní jinak profituje. Kuplířství je trestný čin, pasákovi hrozí až 8 let odnětí svobody. V případě, že se prostituce účastní děti, hrozí pasákovi 5 - 15 let vězení.Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Pasák s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pranýř? Vzpomněli byste si na význam slova Klevela? Pamatujete si definici pojmu Outlook? Znáte definici termínu Acidofilní mléko?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, co je to Pasák?, původ slova, heslo, vysvětlení, odborný výraz, kdo to je, Pasák, přesný výraz, informace, definice, význam pojmu, popis, kdo je Pasák?, slovo

Pojem Pasák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Pasák ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Pasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Pasák na Youtube

Vyhledat termín Pasák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasák například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Pasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pasák? Kdo to byl Pasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasák? Definice pojmu Pasák je v sekci zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Pasák i v jiné sekci než je kategorie zločin.