Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Kdo je to Pasák?

Co znamená a jaký je význam slova Pasák?

Pasák je původně osoba, která pase a stará se o dobytek. Synonymem pasáka je pastevec, pastýř, pasáček či bača.
Pasák je též slangové označení kuplíře, který organizuje prostituci nebo z ní jinak profituje. Kuplířství je trestný čin, pasákovi hrozí až 8 let odnětí svobody. V případě, že se prostituce účastní děti, hrozí pasákovi 5 - 15 let vězení.Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Pasák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pranýř? Rozumíte pojmu Sangria? Pamatujete si definici pojmu Outlook? Znáte pojem Akné?

Klíčová slova: kdo to je, lexikon, Pasák, formulace, význam, co znamená, přesný význam, slovo, zločin, termín, kdo je Pasák?, popis, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, informace

Pojem Pasák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Pasák ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Pasák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Pasák na Google.cz

Hledat výraz Pasák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasák například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Pasák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pasák? Kdo to byl Pasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasák? Definice pojmu Pasák se nachází v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.