Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Kdo je to Pasák?

Co znamená a jaký je význam slova Pasák?

Pasák je původně osoba, která pase a stará se o dobytek. Synonymem pasáka je pastevec, pastýř, pasáček či bača.
Pasák je též slangové označení kuplíře, který organizuje prostituci nebo z ní jinak profituje. Kuplířství je trestný čin, pasákovi hrozí až 8 let odnětí svobody. V případě, že se prostituce účastní děti, hrozí pasákovi 5 - 15 let vězení.Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Pasák? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Překlenovací úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Korán? Pamatujete si definici pojmu Notifikace? Víte co je Mysl?

Klíčová slova: co je to Pasák?, wiki, lexikon, původ slova, přesný výraz, význam, význam slova, zločin, definice, kdo to je, popis, termín, kdo je Pasák?, etymologie, odborný výraz, Pasák

Pojem Pasák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pasák zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Pasák ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Pasák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Pasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pasák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Pasák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pasák? Kdo to byl Pasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasák? Definice pojmu Pasák je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Pasák i v jiných kategoriích (než zločin).