Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Kdo je to Pasák?

Co znamená a jaký je význam slova Pasák?

Pasák je původně osoba, která pase a stará se o dobytek. Synonymem pasáka je pastevec, pastýř, pasáček či bača.
Pasák je též slangové označení kuplíře, který organizuje prostituci nebo z ní jinak profituje. Kuplířství je trestný čin, pasákovi hrozí až 8 let odnětí svobody. V případě, že se prostituce účastní děti, hrozí pasákovi 5 - 15 let vězení.Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Pasák? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Překlenovací úvěr? Rozumíte pojmu Adopce? Pamatujete si definici pojmu Notifikace? Znáte pojem Limita?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, etymologie, význam, původ slova, odborný výraz, informace, termín, synonymum, heslo, vysvětlení, slovo, Pasák, co znamená

Pojem Pasák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Pasák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pasák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Pasák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Pasák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasák například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pasák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pasák? Kdo to byl Pasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasák? Definice pojmu Pasák patří do sekce zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.