Kdo je to?
Kdo je to Martin Dorazín? Životopis Martin Dorazín, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Dorazín?

Kdo je to Martin Dorazín? Stručný životopis

Martin Dorazín Je novinář – zpravodajec, který se soustředí především na ruskou a balkánskou oblast. Společenské vědy vystudoval v Rusku. Pracoval v České televizi, odtud odešel do Českého rozhlasu. Zde pracuje jako zvláštní zpravodaj a později jako rozhlasový zpravodaj.
Martin Dorazín je nositelem Ceny Karla Havlíčka Borovského za výjimečné a objektivní reportáže z oblastí krizí a válečných konfliktů.Kdo je to Martin Dorazín? Životopis Martin Dorazín, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Martin Dorazín

Národnost: česká
Datum narození: 11. listopadu 1968
Místo narození: Valašské Meziříčí

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Dorazín? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova De facto? Vzpomněli byste si na význam slova Restrikce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sonet? Znáte definici termínu Polyp?

Klíčová slova: wiki, význam slova, přesný význam, odborný výraz, heslo, etymologie, kdo to je, lexikon, původ slova, vysvětlení, slovo, definice, novináři, termín, co je to Martin Dorazín?, informace

Pojem Martin Dorazín je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Martin Dorazín ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Martin Dorazín na Youtube

Zkusit najít slovo Martin Dorazín ve Wikipedii

Najít slovo Martin Dorazín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dorazín například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Martin Dorazín? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martin Dorazín? Kdo to byl Martin Dorazín? Kdy se narodil Martin Dorazín? Kde se narodil Martin Dorazín? Martin Dorazín se nachází v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Martin Dorazín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dorazín i v jiné kategorii než je novináři.