Kdo je to?
Kdo je Martin Dorazín? Životopis Martin Dorazín, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Martin Dorazín?

Kdo je Martin Dorazín? Životopis, informace, biografie, novináři

Martin Dorazín Je novinář – zpravodajec, který se soustředí především na ruskou a balkánskou oblast. Společenské vědy vystudoval v Rusku. Pracoval v České televizi, odtud odešel do Českého rozhlasu. Zde pracuje jako zvláštní zpravodaj a později jako rozhlasový zpravodaj.
Martin Dorazín je nositelem Ceny Karla Havlíčka Borovského za výjimečné a objektivní reportáže z oblastí krizí a válečných konfliktů.Kdo je Martin Dorazín? Životopis Martin Dorazín, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Martin Dorazín

Národnost: česká
Datum narození: 11. listopadu 1968
Místo narození: Valašské Meziříčí

Tento text (Martin Dorazín) můžete samozřejmě sdílet s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Dědická smlouva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tuhost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Denzitometrie? Víte co je QOS?

Klíčová slova: místo narození, popis, život, kde se narodil Martin Dorazín?, Martin Dorazín, osobnost, osobnosti, novináři, narození, novináři, lexikon, vysvětlení, Martin Dorazín, wiki, národnost, kdy se narodil Martin Dorazín?

Pojem Martin Dorazín je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Martin Dorazín

Hledejte bez špehování slovo Martin Dorazín ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Martin Dorazín ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Martin Dorazín ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Martin Dorazín na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Dorazín ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Dorazín například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Dorazín

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Martin Dorazín? Kdy se narodil Martin Dorazín? Kde se narodil Martin Dorazín? Martin Dorazín je v kategorii Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martin Dorazín např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Dorazín i v jiné kategorii než je novináři.