Kdo je to?
Kdo je Halle Berry? Životopis Halle Berry, osobnosti, slavná žena z kategorie různé

Kdo je Halle Berry?

Kdo je Halle Berry? Životopis, informace, biografie, různé

Halle Berry, celým jménem Halle Maria Berry je herečka, úspěšná modelka a královna krásy. Byla vyhlášena sexuálním symbolem a ve své době nejkrásnější ženou afroamerického původu. Je nositelkou ceny Emmy, Zlatého glóbu i Oscara a patří k nejdražším herečkám Hollywoodu.
Halle Berry některých filmů působila i jako producentka. Ještě před hereckou kariérou se úspěšně účastnila soutěží krásy na nejvyšší úrovni.Kdo je Halle Berry? Životopis Halle Berry, osobnosti, slavná žena z kategorie různé

Hlavní informace o osobě Halle Berry

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1966
Místo narození: Cleveland

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Halle Berry sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Spořič obrazovky? Vzpomenete si na definici slova Amarant? Víte, co je to Koroze? Vzpomněli byste si na význam slova Denotace?

Klíčová slova: různé, život, národnost, různé, zajímavosti, datum narození, místo narození, kde se narodila Halle Berry?, wikipedie, wiki, Halle Berry, životopis, informace, osobnosti, biografie, kdy se narodila Halle Berry?

Pojem Halle Berry je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Halle Berry zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Halle Berry v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Halle Berry ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Halle Berry ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Halle Berry na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Halle Berry ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Halle Berry například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Halle Berry

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Halle Berry? Kdy se narodila Halle Berry? Kde se narodila Halle Berry? Halle Berry se nachází v sekci Různé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Halle Berry řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halle Berry i v jiné kategorii než je různé.