Kdo je to?
Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Halle Berry?

Kdo je to Halle Berry? Stručný životopis

Halle Berry, celým jménem Halle Maria Berry je herečka, úspěšná modelka a královna krásy. Byla vyhlášena sexuálním symbolem a ve své době nejkrásnější ženou afroamerického původu. Je nositelkou ceny Emmy, Zlatého glóbu i Oscara a patří k nejdražším herečkám Hollywoodu.
Halle Berry některých filmů působila i jako producentka. Ještě před hereckou kariérou se úspěšně účastnila soutěží krásy na nejvyšší úrovni.Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Halle Berry

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1966
Místo narození: Cleveland

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Halle Berry? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alkohol? Vzpomněli byste si na význam slova Čabajka? Víte, co je to Android? Znáte definici termínu Imunoglobulin?

Klíčová slova: wiki, popis, co je to Halle Berry?, lexikon, kdo je Halle Berry?, heslo, původ slova, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, odborný výraz, Halle Berry, synonymum, termín, slovo

Pojem Halle Berry je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Halle Berry na Google.cz

Hledat videa s názvem Halle Berry na Youtube

Najít heslo Halle Berry ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Halle Berry ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Halle Berry například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Halle Berry

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Halle Berry? Kdo to byl Halle Berry? Kdy se narodil Halle Berry? Kde se narodil Halle Berry? Halle Berry je v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Halle Berry dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halle Berry i v jiné kategorii než je různé.