Kdo je to?
Kdo je Halle Berry? Životopis Halle Berry, osobnosti, slavná žena z kategorie různé

Kdo je Halle Berry?

Kdo je Halle Berry? Životopis, informace, biografie, různé

Halle Berry, celým jménem Halle Maria Berry je herečka, úspěšná modelka a královna krásy. Byla vyhlášena sexuálním symbolem a ve své době nejkrásnější ženou afroamerického původu. Je nositelkou ceny Emmy, Zlatého glóbu i Oscara a patří k nejdražším herečkám Hollywoodu.
Halle Berry některých filmů působila i jako producentka. Ještě před hereckou kariérou se úspěšně účastnila soutěží krásy na nejvyšší úrovni.Kdo je Halle Berry? Životopis Halle Berry, osobnosti, slavná žena z kategorie různé

Hlavní data o osobě Halle Berry

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1966
Místo narození: Cleveland

Tento text (Halle Berry) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Spořič obrazovky? Vzpomenete si na definici slova Velezrada? Víte, co je to Inverze? Vzpomněli byste si na význam slova Půdorys?

Klíčová slova: osobnost, narození, místo narození, různé, wikipedie, zajímavosti, různé, popis, životopis, Halle Berry, wiki, národnost, život, kdo je Halle Berry?, datum narození, lexikon

Pojem Halle Berry je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Halle Berry doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Halle Berry ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Halle Berry ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Halle Berry ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Halle Berry na Google obrázcích

Hledat termín Halle Berry ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Halle Berry například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Halle Berry?

Nyní již víte Kdo je to Halle Berry? Kdy se narodila Halle Berry? Kde se narodila Halle Berry? Halle Berry je v kategorii Různé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Halle Berry kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halle Berry i v jiné kategorii než je různé.