Kdo je to?
Kdo je to Julia Roberts? Životopis Julia Roberts, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Julia Roberts?

Kdo je to Julia Roberts? Stručný životopis

Julia Roberts, celým jménem Julia Fiona Roberts, je populární herečka. Herečkou byla i její matka. Zájem o uměleckou dráhu měli i její sourozenci, proto společně studovali herectví. Začínala menšími rolemi v seriálech, přelomem byla její role ve filmu Ocelové magnolie, která jí vynesla nominaci na Oscara. Superhvězdou se stala díky roli prostitutky v Pretty Woman.
Julia Roberts vynikla i v následujícím filmu Noci s nepřítelem a v Případu Pelikán. Další významná ocenění získala za film Erin Brockovich a stala se jednou z nejlépe placených hereček.Kdo je to Julia Roberts? Životopis Julia Roberts, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Julia Roberts

Národnost: USA
Datum narození: 28.10.1967
Místo narození: Smyrna, Georgia

Tento text (Julia Roberts) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Skenování? Víte, co je to Jailbreak? Rozumíte pojmu Phishing? Rozumíte pojmu Ledová káva?

Klíčová slova: Julia Roberts, význam pojmu, wiki, definice, přesný význam, etymologie, heslo, formulace, popis, co znamená, odborný výraz, synonymum, původ slova, vysvětlení, herectví, kdo to je

Pojem Julia Roberts je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Julia Roberts

Najít heslo Julia Roberts ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Julia Roberts na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Julia Roberts ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Julia Roberts ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Julia Roberts například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Julia Roberts?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Julia Roberts? Kdo to byl Julia Roberts? Kdy se narodil Julia Roberts? Kde se narodil Julia Roberts? Julia Roberts je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Julia Roberts kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julia Roberts i v jiné kategorii než je herectví.