Kdo je to?
Kdo je to, byl Misantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Misantrop? Lidé, různé

Kdo je to Misantrop?

Jaký je význam slova Misantrop? Co to znamená?

Misantrop je název pocházejí z řeckých slov pro označení nenávisti a člověka. Jde o jedince, který nenávidí nebo má odpor vůči lidem a všemu, co s nimi souvisí, včetně lidské povahy. Může také jít o ztrátu víry v lidstvo i člověka jako jedince.
Misantropem se člověk stává většinou na základě nějakého zklamaného očekávání, nemusí se vždy projevovat nehumánně. Takový člověk se lidí straní a lidských životů si příliš necení.Kdo je to, byl Misantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Misantrop? Lidé, různé

Tento text (Misantrop) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pyrolýza? Znáte termín Příbor? Vzpomněli byste si na význam slova Globální oteplování? Víte, co je to Specifický symbol?

Klíčová slova: slovo, co znamená, pojem, popis, kdo to je, etymologie, formulace, synonymum, kdo je Misantrop?, význam pojmu, termín, přesný výraz, přesný význam, Misantrop, definice, význam

Pojem Misantrop je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Misantrop v následujících vyhledávačích

Najít termín Misantrop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Misantrop ve Wikislovníku

Hledat výraz Misantrop ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Misantrop ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Misantrop například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Misantrop

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Misantrop? Kdo to byl Misantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Misantrop? Definice pojmu Misantrop je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.