Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pojistník s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hardware? Pamatujete si definici pojmu Autorizační kód? Znáte definici termínu Saldo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sarkasmus?

Klíčová slova: wiki, význam, kdo je Pojistník?, popis, odborný výraz, co znamená, význam pojmu, kdo to je, co je to Pojistník?, formulace, vysvětlení, přesný význam, slovo, termín, Pojistník, význam slova

Pojem Pojistník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Pojistník ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Pojistník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Pojistník ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Pojistník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Pojistník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.