Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Pojistník? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ganglion? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ochechule? Znáte definici termínu Saldo? Víte co je Kachní zobák?

Klíčová slova: termín, popis, popis, co je to Pojistník?, wiki, kdo je Pojistník?, pojem, původ slova, slovo, kdo to je, přesný výraz, význam pojmu, přesný význam, význam slova, Pojistník, synonymum

Pojem Pojistník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pojistník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Pojistník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Pojistník ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Pojistník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Pojistník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistník například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Pojistník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník se nachází v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Pojistník i v jiné kategorii než je sekce různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.