Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Pojistník? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hardware? Víte, co je to Nota bene? Znáte definici termínu Saldo? Rozumíte pojmu Pomelo?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, co znamená, pojem, význam, kdo to je, definice, různé, původ slova, informace, přesný význam, popis, kdo je Pojistník?, význam pojmu, lexikon, formulace

Pojem Pojistník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Pojistník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Pojistník na Youtube

Najít termín Pojistník na Google.cz

Hledat pojem Pojistník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistník například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pojistník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.