Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Kdo je to Pojistník?

Jaký je význam slova Pojistník? Co to znamená?

Pojistník je chápán jako osoba, která uzavřela pojistnou smlouvu, a to bez ohledu na to, vztahuje-li se pojistné krytí k ní, nebo k jiné osobě, která je v roli pojištěného.
Pojištěný je osoba. na jejíž zdraví, život či majetek se vztahuje nějaká forma pojištění ustanovená pojistnou smlouvou. Pojištěný je často zaměňován s termínem pojištěnec, který představuje osobu, k níž se vztahuje veřejné pojištění, tzn. zdravotní a sociální (nemocenské a důchodové) pojištění.Kdo je to, byl Pojistník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistník? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pojistník se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ganglion? Rozumíte pojmu Platonická láska? Znáte definici termínu Saldo? Znáte pojem Trestný čin?

Klíčová slova: wiki, popis, kdo to je, popis, formulace, odborný výraz, etymologie, pojem, co je to Pojistník?, informace, definice, Pojistník, různé, přesný výraz, heslo, termín

Pojem Pojistník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Pojistník

Vyhledat pojem Pojistník ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Pojistník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Pojistník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pojistník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistník například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pojistník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pojistník? Kdo to byl Pojistník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistník? Definice pojmu Pojistník je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Pojistník i v jiné kategorii než v různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.