Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Tento text (Medik) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Overlock? Znáte definici termínu Babí léto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Distanční studium? Pamatujete si definici pojmu Hladítko?

Klíčová slova: kdo je Medik?, formulace, popis, význam pojmu, termín, kdo to je, wiki, lékařství, význam, odborný výraz, význam slova, heslo, přesný výraz, původ slova, přesný význam, pojem

Pojem Medik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Medik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Medik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Medik ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Medik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Medik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Medik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik je v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Medik i v jiných kategoriích (než lékařství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.