Kdo je to?
Kdo je to Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Medik? Lidé, lékařství

Medik

Jaký je význam slova Medik? Co to znamená?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Medik? Lidé, lékařství

Sdílejte text pojmu Medik s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Animozita? Znáte termín Soudnička? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ochechule? Víte, co je to Sója?

Klíčová slova: význam pojmu, Medik, lékařství, lexikon, odborný výraz, vysvětlení, pojem, přesný význam, heslo, termín, definice, Medik, význam slova, etymologie, wikipedie, synonymum

Pojem Medik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Medik

Vyhledat termín Medik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Medik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Medik ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Medik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Medik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Medik například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Medik, definice, vysvětlení pojmu

Teď už víte Kdo je to Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik se nachází v kategorii Lékařství

Kategorie lékařství, lékařka mladá, medik, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Medik i v jiných kategoriích (než lékařství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.