Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Medik? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Karnitin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Galangal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žentour? Znáte termín Resin?

Klíčová slova: význam, co je to Medik?, vysvětlení, termín, popis, lékařství, etymologie, synonymum, přesný výraz, formulace, heslo, popis, původ slova, kdo to je, wiki, definice

Pojem Medik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Medik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Medik ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Medik ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Medik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Medik například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Medik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.