Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Tento text (Medik) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Karnitin? Vzpomenete si na definici slova Sémantika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žentour? Vzpomněli byste si na význam slova THAWTE?

Klíčová slova: význam, wiki, heslo, lexikon, odborný výraz, lékařství, popis, co znamená, původ slova, co je to Medik?, popis, význam pojmu, slovo, termín, pojem, přesný význam

Pojem Medik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Medik v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Medik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Medik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Medik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Medik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Medik například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Medik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Medik i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.