Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Medik s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Overlock? Víte, co je to Poezie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Distanční studium? Rozumíte pojmu Černá stavba?

Klíčová slova: Medik, formulace, kdo je Medik?, heslo, definice, přesný výraz, informace, termín, kdo to je, význam, přesný význam, lexikon, vysvětlení, co je to Medik?, lékařství, popis

Pojem Medik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Medik v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Medik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Medik ve Wikislovníku

Hledat slovo Medik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Medik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Medik například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Medik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik patří do sekce lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.