Kdo je to?
Kdo je Patricia Janečková? Životopis Patricia Janečková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Patricia Janečková?

Kdo je Patricia Janečková? Životopis, informace, biografie, hudba

Patricia Janečková je operní zpěvačka.
Narodila se v Německu, její rodiče pocházejí se Slovenska a po jejím narození se přestěhovali do České republiky.
Zpěvu se věnovala od nejútlejšího dětství. Již v deseti letech vyhrála konkurz a začala spolupracovat s Janáčkovou filharmonií Ostrava.
V roce 2010 se Janečková dostala do širokého povědomí české veřejnosti, když se jí podařilo zvítězit v televizní talentové soutěži Talentmania.
V roce 2014 vyhrála prestižní mezinárodní soutěž Concorso Internazionale Musica Sacra. Následně se účastnila celé řady hudebních festivalů, například Mezinárodní hudební festival Petra Dvorského, Smetanova Litomyšl, Les musicales de Louvergny, Mezinárodní hudební festival Český Krumlov. Zpívá i na zavedených operních scénách - například Státní divadlo Košice, Slovenské národní divadlo nebo Národní divadlo moravskoslezské.Kdo je Patricia Janečková? Životopis Patricia Janečková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Patricia Janečková

Národnost: česká
Datum narození: 18. června 1998
Místo narození: Münchberg, Německo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Patricia Janečková? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Instagram? Víte co je Funkční styl? Rozumíte pojmu Investice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Follower?

Klíčová slova: hudba, kdy se narodila Patricia Janečková?, kdo je Patricia Janečková?, hudba, wiki, lexikon, život, osobnost, místo narození, národnost, popis, kde se narodila Patricia Janečková?, wikipedie, zajímavosti, osobnosti, informace

Pojem Patricia Janečková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Patricia Janečková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Patricia Janečková ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Patricia Janečková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Patricia Janečková ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Patricia Janečková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Patricia Janečková například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Patricia Janečková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patricia Janečková? Kdy se narodila Patricia Janečková? Kde se narodila Patricia Janečková? Patricia Janečková se nachází v kategorii Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Patricia Janečková řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patricia Janečková i v jiné kategorii než je hudba.