Kdo je to?
Kdo je to Vztekloun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vztekloun? Lidé, hanlivé

Vztekloun

Jaký je význam slova Vztekloun? Co to znamená?

Vztekloun je hovorové označení pro člověka, který je vzteklý, naštvaný. Osoba se často a ráda hádá, vzteká se na druhé, musí být po něm. Nesnese kritiku, je to sobec, nebere ohled na druhé. Svým chováním obtěžuje nejbližší rodinu, neumí se ovládat, často ani nechce. Vyvede ho z míry sebemenší maličkost, dělá rád hlasité avantýry pro sousedy a celé okolí. Sám si nepřizná, že má problém, vinu svaluje na druhé.
Synonyma pro slovo „vztekloun“ jsou „rapl, hrubián, zlostník, neurvalec, surovec, hulvát, sůra, herec, manipulátor, psychopat“.
Původ slova najdeme ve slovesu „vztekat se“.


Kdo je to Vztekloun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vztekloun? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Vztekloun sdílejte s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Dornova metoda? Pamatujete si definici pojmu Báje? Pamatujete si definici pojmu Věta jednoduchá? Vzpomněli byste si co znamená slovo Emeritní?

Klíčová slova: význam slova, popis, lexikon, význam, wikipedie, Vztekloun, etymologie, formulace, přesný výraz, termín, původ slova, význam pojmu, co znamená, heslo, hanlivé, přesný význam

Pojem Vztekloun je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Vztekloun v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Vztekloun na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vztekloun ve Wikimedia Commons

Najít slovo Vztekloun ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Vztekloun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vztekloun například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Vztekloun, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vztekloun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vztekloun? Definice pojmu Vztekloun je v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).