Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Filip? Životopis Vojtěch Filip, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vojtěch Filip?

Kdo je to Vojtěch Filip? Stručný životopis

Vojtěch Filip je politik, v současnosti ve funkci předsedy Komunistické strany Čech a Moravy, poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění, člen Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a také její místopředseda.
Vojtěch Filip je absolventem právnických studií UJEP v Brně. Před politickým působením pracoval jako právník v továrně Sfinx.Kdo je to Vojtěch Filip? Životopis Vojtěch Filip, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Vojtěch Filip

Národnost: česká
Datum narození: 13. ledna 1955
Místo narození: Jedovary

Sdílejte tuto stránku s osobností Vojtěch Filip se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bixenon? Pamatujete si definici pojmu Skiatlon? Znáte definici termínu Myom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přečin?

Klíčová slova: heslo, synonymum, význam pojmu, popis, kdo to je, přesný výraz, popis, co znamená, původ slova, co je to Vojtěch Filip?, význam slova, vysvětlení, Vojtěch Filip, lexikon, význam, formulace

Pojem Vojtěch Filip je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Vojtěch Filip ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Vojtěch Filip ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Vojtěch Filip na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Vojtěch Filip ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Filip například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vojtěch Filip

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vojtěch Filip? Kdo to byl Vojtěch Filip? Kdy se narodil Vojtěch Filip? Kde se narodil Vojtěch Filip? Vojtěch Filip je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vojtěch Filip řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Filip i v jiné kategorii než je politici.