Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Učeň? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Oxygenoterapie? Znáte definici termínu Geocaching? Vzpomněli byste si co označuje výraz Neverbální komunikace? Pamatujete si definici pojmu Cream cheese?

Klíčová slova: význam slova, popis, přesný význam, pojem, informace, definice, přesný výraz, co je to Učeň?, význam, heslo, význam pojmu, Školství, formulace, synonymum, odborný výraz, Učeň

Pojem Učeň je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Učeň

Hledat pojem Učeň na Google.cz

Vyhledat termín Učeň ve Wikipedii

Vyhledat heslo Učeň ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Učeň ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Učeň například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Učeň? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň se nachází v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.