Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Učeň s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Šoulet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hip hop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Globální oteplování? Víte co je Dmychadlo?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, etymologie, lexikon, popis, popis, přesný výraz, přesný význam, význam slova, synonymum, význam pojmu, heslo, slovo, původ slova, formulace, kdo to je

Pojem Učeň je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Učeň

Hledat videa s názvem Učeň na Youtube

Zkusit najít slovo Učeň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Učeň ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Učeň ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Učeň například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Učeň

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň patří do sekce Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Učeň hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.