Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Učeň? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Oxygenoterapie? Vzpomenete si na definici slova Kognát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Neverbální komunikace? Vzpomněli byste si na význam slova Dědičný hřích?

Klíčová slova: synonymum, popis, co je to Učeň?, původ slova, kdo to je, co znamená, Školství, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, slovo, vysvětlení, přesný význam, heslo, význam, formulace

Pojem Učeň je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Učeň zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Učeň ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Učeň ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Učeň ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Učeň ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Učeň například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Učeň? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň je v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Učeň v jiné sekci než Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.