Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Učeň? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Šoulet? Znáte pojem Mobogenie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Globální oteplování? Vzpomenete si na definici slova Oáza?

Klíčová slova: synonymum, wiki, co je to Učeň?, Školství, formulace, odborný výraz, význam, Učeň, kdo je Učeň?, pojem, popis, význam slova, heslo, původ slova, přesný význam, slovo

Pojem Učeň je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Učeň

Hledejte bez špehování slovo Učeň ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Učeň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Učeň ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Učeň ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Učeň například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Učeň, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň je v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.