Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Učeň sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Indemnita? Vzpomenete si na definici slova Kaizen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lapidárium? Vzpomněli byste si na význam slova Hematologie?

Klíčová slova: synonymum, pojem, přesný výraz, význam pojmu, wiki, původ slova, co je to Učeň?, odborný výraz, co znamená, Učeň, vysvětlení, termín, význam slova, definice, Školství, popis

Pojem Učeň je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Učeň v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Učeň ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Učeň na Youtube

Najít termín Učeň ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Učeň například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Učeň? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň se nachází v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Učeň i v jiné kategorii než je sekce Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.