Kdo je to?
Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Kdo je to Učeň?

Jaký je význam slova Učeň? Co to znamená?

Učeň je student učebního oboru na učňovské škole, resp. na středním odborném učilišti. Studium učně je ukončeno absolvováním závěrečné učňovské zkoušky a u maturitních oborů i složením maturitní zkoušky. V dávných dobách byl učeň žák, který pracoval v řemeslné dílně pod vedením mistra. Po zaučení složil tovaryšské zkoušky a stal se tak tovaryšem.Kdo je to, byl Učeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učeň? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Učeň sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Oxygenoterapie? Víte, co je to Chlamydie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Neverbální komunikace? Rozumíte pojmu Fettuccine?

Klíčová slova: kdo je Učeň?, kdo to je, původ slova, heslo, co znamená, odborný výraz, popis, etymologie, definice, termín, vysvětlení, význam pojmu, informace, slovo, popis, pojem

Pojem Učeň je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Učeň

Vyhledat slovo Učeň ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Učeň ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Učeň ve Wikipedii

Vyhledat pojem Učeň na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Učeň například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Učeň, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Učeň? Kdo to byl Učeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učeň? Definice pojmu Učeň se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.