Kdo je to?
Kdo je Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jiří Maštálka

Kdo je Jiří Maštálka? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jiří Maštálka je lékař, politik a poslanec. Lékařský institut absolvoval ve Volgogradu a v Kyjevě. Působil na oddělení kardiologie na interní klinice FN v Plzni, kde složil atestaci z interní medicíny a kardiologie.
Od roku 1990 se Jiří Maštálka věnuje i politickému působení jako poslanec za KSČ a později KSČM. Za tuto stranu byl zvolen do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, od roku 2004 je poslancem Evropského parlamentu.Kdo je Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jiří Maštálka

Národnost: česká
Datum narození: 3. ledna 1956
Místo narození: Sušice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Maštálka s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Hydroponie? Znáte termín PENB? Vzpomněli byste si na význam slova GPRS? Víte, co je to Selfie?

Klíčová slova: biografie, wiki, Jiří Maštálka, Jiří Maštálka, politici, wikipedie, lexikon, datum narození, kdo je Jiří Maštálka?, životopis, vysvětlení, politici, popis, informace, osobnost, kde se narodil Jiří Maštálka?

Pojem Jiří Maštálka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Jiří Maštálka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jiří Maštálka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Jiří Maštálka ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jiří Maštálka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Jiří Maštálka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Maštálka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Jiří Maštálka? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jiří Maštálka? Kdy se narodil Jiří Maštálka? Kde se narodil Jiří Maštálka? Jiří Maštálka se nachází v kategorii Politici

Kategorie politici, poradkyně politička, jiří Maštálka, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Maštálka kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Maštálka i v jiné kategorii než je politici.