Kdo je to?
Kdo je Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Maštálka?

Kdo je Jiří Maštálka? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Maštálka je lékař, politik a poslanec. Lékařský institut absolvoval ve Volgogradu a v Kyjevě. Působil na oddělení kardiologie na interní klinice FN v Plzni, kde složil atestaci z interní medicíny a kardiologie.
Od roku 1990 se Jiří Maštálka věnuje i politickému působení jako poslanec za KSČ a později KSČM. Za tuto stranu byl zvolen do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, od roku 2004 je poslancem Evropského parlamentu.Kdo je Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jiří Maštálka

Národnost: česká
Datum narození: 3. ledna 1956
Místo narození: Sušice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Maštálka s jinými lidmina sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Ratejna? Vzpomněli byste si na význam slova Chalva? Vzpomněli byste si na význam slova Úřednická vláda? Znáte definici termínu Gumolano?

Klíčová slova: informace, wikipedie, politici, Jiří Maštálka, narození, kde se narodil Jiří Maštálka?, biografie, zajímavosti, Jiří Maštálka, vysvětlení, národnost, lexikon, životopis, život, wiki, popis

Pojem Jiří Maštálka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jiří Maštálka

Hledat pojem Jiří Maštálka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Jiří Maštálka ve Wikipedii

Vyhledat výraz Jiří Maštálka ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jiří Maštálka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Jiří Maštálka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Maštálka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Maštálka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jiří Maštálka? Kdy se narodil Jiří Maštálka? Kde se narodil Jiří Maštálka? Jiří Maštálka se nachází v sekci Politici

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Maštálka dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Maštálka i v jiné kategorii než je politici.