Kdo je to?
Kdo je to Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Maštálka?

Kdo je to Jiří Maštálka? Stručný životopis

Jiří Maštálka je lékař, politik a poslanec. Lékařský institut absolvoval ve Volgogradu a v Kyjevě. Působil na oddělení kardiologie na interní klinice FN v Plzni, kde složil atestaci z interní medicíny a kardiologie.
Od roku 1990 se Jiří Maštálka věnuje i politickému působení jako poslanec za KSČ a později KSČM. Za tuto stranu byl zvolen do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, od roku 2004 je poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jiří Maštálka

Národnost: česká
Datum narození: 3. ledna 1956
Místo narození: Sušice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Maštálka s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ratejna? Vzpomněli byste si na význam slova MWh? Vzpomněli byste si na význam slova Poezie? Znáte definici termínu Strofa?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, původ slova, význam, co znamená, popis, kdo je Jiří Maštálka?, pojem, formulace, wiki, význam slova, přesný význam, lexikon, definice, synonymum, termín

Pojem Jiří Maštálka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Jiří Maštálka ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jiří Maštálka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jiří Maštálka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Jiří Maštálka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Maštálka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Maštálka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Maštálka? Kdo to byl Jiří Maštálka? Kdy se narodil Jiří Maštálka? Kde se narodil Jiří Maštálka? Jiří Maštálka se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Maštálka dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Maštálka i v jiné kategorii než je politici.