Kdo je to?
Kdo je to Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Maštálka?

Kdo je to Jiří Maštálka? Stručný životopis

Jiří Maštálka je lékař, politik a poslanec. Lékařský institut absolvoval ve Volgogradu a v Kyjevě. Působil na oddělení kardiologie na interní klinice FN v Plzni, kde složil atestaci z interní medicíny a kardiologie.
Od roku 1990 se Jiří Maštálka věnuje i politickému působení jako poslanec za KSČ a později KSČM. Za tuto stranu byl zvolen do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, od roku 2004 je poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jiří Maštálka? Životopis Jiří Maštálka, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Maštálka

Národnost: česká
Datum narození: 3. ledna 1956
Místo narození: Sušice

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Maštálka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Mnichovská dohoda? Znáte termín Kineziologie? Vzpomněli byste si na význam slova CRP? Víte, co je to Plugin?

Klíčová slova: slovo, politici, kdo je Jiří Maštálka?, popis, přesný význam, význam pojmu, informace, termín, wiki, definice, kdo to je, přesný výraz, popis, formulace, pojem, co je to Jiří Maštálka?

Pojem Jiří Maštálka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Jiří Maštálka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jiří Maštálka ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jiří Maštálka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jiří Maštálka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Maštálka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Maštálka

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Maštálka? Kdo to byl Jiří Maštálka? Kdy se narodil Jiří Maštálka? Kde se narodil Jiří Maštálka? Jiří Maštálka je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Maštálka dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Maštálka i v jiné kategorii než je politici.