Kdo je to?
Kdo je to Opravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Opravář? Lidé, profese

Opravář

Co znamená a jaký je význam slova Opravář?

Opravář je souhrnný název pro profese zabývající se spravováním věcí.
Opravářovou prací je opravovat věci, které se rozbily nebo poškodily například dlouhodobým používáním, vinou nehody nebo nevhodného zacházení. Autoopraváři se například věnují opravám automobilů či jiných dopravních prostředků, běžně se opraváři věnují rozbitým věcem v domácnosti nebo ve firmách apod.
Agenda oprav však může spadat i do jiných profesí - švadleny například opravují vady na oblečení, školníci a údržbáři mohou provádět opravy ve školách, nemocnicích a dalších institucích a objektech apod.
Nutné vzdělání pro výkon profese opraváře závisí na oboru, v jakém se pohybuje. Obvykle je k tomu třeba jen výuční list nebo maturita, zásadní je však především manuální zručnost a zkušenosti.Kdo je to Opravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Opravář? Lidé, profese

Zaujala vás definice slova Opravář? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Klišé? Vzpomněli byste si na význam slova Warez? Vzpomněli byste si co označuje výraz Postskriptum? Znáte definici termínu Přírodní památka?

Klíčová slova: profese, přesný výraz, wiki, význam slova, termín, co znamená, Opravář, význam pojmu, slovo, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, význam, pojem, etymologie, wikipedie

Pojem Opravář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Opravář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Opravář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Opravář na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Opravář ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Opravář na Youtube

Najít slovo Opravář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Opravář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Opravář

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Opravář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opravář? Definice pojmu Opravář je v kategorii Profese

Kategorie profese, uklizečka doma, opravář, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Profese.