Kdo je to?
Kdo je to Opravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Opravář? Lidé, profese

Opravář

Jaký je význam slova Opravář? Co to znamená?

Opravář je souhrnný název pro profese zabývající se spravováním věcí.
Opravářovou prací je opravovat věci, které se rozbily nebo poškodily například dlouhodobým používáním, vinou nehody nebo nevhodného zacházení. Autoopraváři se například věnují opravám automobilů či jiných dopravních prostředků, běžně se opraváři věnují rozbitým věcem v domácnosti nebo ve firmách apod.
Agenda oprav však může spadat i do jiných profesí - švadleny například opravují vady na oblečení, školníci a údržbáři mohou provádět opravy ve školách, nemocnicích a dalších institucích a objektech apod.
Nutné vzdělání pro výkon profese opraváře závisí na oboru, v jakém se pohybuje. Obvykle je k tomu třeba jen výuční list nebo maturita, zásadní je však především manuální zručnost a zkušenosti.Kdo je to Opravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Opravář? Lidé, profese

Zaujala vás definice pojmu Opravář? Pak se o ní podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Duté vlákno? Znáte definici termínu Kilogram? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šupna? Pamatujete si definici pojmu Eurocentrismus?

Klíčová slova: význam slova, Opravář, slovo, původ slova, heslo, termín, vysvětlení, wiki, etymologie, wikipedie, co znamená, definice, profese, lexikon, odborný výraz, význam

Pojem Opravář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Opravář ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Opravář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Opravář ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Opravář na Youtube

Hledat frázi Opravář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Opravář například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Opravář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Opravář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opravář? Definice pojmu Opravář patří do sekce Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.