Kdo je to?
Kdo je Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Josef Kokta?

Kdo je Josef Kokta? Životopis, informace, biografie, podnikání

Josef Kokta je osobnost dobře známá z bulváru. Jedná se podnikatele v hudebním průmyslu, producenta. Podnikal také v oblasti médií, marketingu a reklamy (reklamní agentura Quo). Známý se stal díky manželství s moderátorkou Gábinou Partyšovou, s níž má syna. Partyšová, která se coby moderátorka novácké hitparády Eso vydávala za své údajné dvojče Rebeku, se před lety snažila prosadit jako zpěvačka, ale ani Koktova štědrá finanční podpora, ani billboardy na všech možných místech její hudební kariéru nenastartovaly. Bylo to Koktovo druhé manželství a skončilo rozvodem kvůli Koktově nové partnerce, "profesionální celebritě" Ornelle Štikové. V roce 2013 se jim narodil syn Quentin. Štiková je slavná jen díky tomu, že měla poměr s Koktou a že ji její přičinlivá matka v bulváru všemožně "propagovala".Kdo je Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Josef Kokta

Národnost: česká
Datum narození: 1.8.1957

Sdílejte tuto stránku s osobností Josef Kokta s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Cookies? Vzpomenete si na definici slova Expozice? Rozumíte pojmu Šotolina? Vzpomněli byste si na význam slova Chudoba?

Klíčová slova: wiki, osobnost, popis, životopis, wikipedie, Josef Kokta, život, biografie, kdy se narodil Josef Kokta?, národnost, zajímavosti, osobnosti, vysvětlení, podnikání, kdo je Josef Kokta?, Josef Kokta

Pojem Josef Kokta je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Josef Kokta v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Josef Kokta ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Josef Kokta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Josef Kokta na Youtube

Zkusit najít Josef Kokta ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Josef Kokta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kokta například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Josef Kokta? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Josef Kokta? Kdy se narodil Josef Kokta? Josef Kokta je v kategorii Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Kokta dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kokta i v jiné kategorii než je podnikání.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.