Kdo je to?
Kdo je to Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Josef Kokta?

Kdo je to Josef Kokta? Stručný životopis

Josef Kokta je osobnost dobře známá z bulváru. Jedná se podnikatele v hudebním průmyslu, producenta. Podnikal také v oblasti médií, marketingu a reklamy (reklamní agentura Quo). Známý se stal díky manželství s moderátorkou Gábinou Partyšovou, s níž má syna. Partyšová, která se coby moderátorka novácké hitparády Eso vydávala za své údajné dvojče Rebeku, se před lety snažila prosadit jako zpěvačka, ale ani Koktova štědrá finanční podpora, ani billboardy na všech možných místech její hudební kariéru nenastartovaly. Bylo to Koktovo druhé manželství a skončilo rozvodem kvůli Koktově nové partnerce, "profesionální celebritě" Ornelle Štikové. V roce 2013 se jim narodil syn Quentin. Štiková je slavná jen díky tomu, že měla poměr s Koktou a že ji její přičinlivá matka v bulváru všemožně "propagovala".Kdo je to Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Josef Kokta

Národnost: česká
Datum narození: 1.8.1957

Sdílejte tuto stránku s osobností Josef Kokta s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cookies? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kazuistika? Rozumíte pojmu Šotolina? Znáte termín Podzemnice olejná?

Klíčová slova: popis, co znamená, význam pojmu, přesný význam, původ slova, definice, heslo, popis, formulace, co je to Josef Kokta?, pojem, význam slova, kdo je Josef Kokta?, vysvětlení, Josef Kokta, podnikání

Pojem Josef Kokta je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Josef Kokta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Josef Kokta ve Wikislovníku

Hledat termín Josef Kokta ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Josef Kokta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kokta například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Josef Kokta? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Josef Kokta? Kdo to byl Josef Kokta? Kdy se narodil Josef Kokta? Josef Kokta je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Kokta dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kokta i v jiné kategorii než je podnikání.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.