Kdo je to?
Kdo je to Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Josef Kokta?

Kdo je to Josef Kokta? Stručný životopis

Josef Kokta je osobnost dobře známá z bulváru. Jedná se podnikatele v hudebním průmyslu, producenta. Podnikal také v oblasti médií, marketingu a reklamy (reklamní agentura Quo). Známý se stal díky manželství s moderátorkou Gábinou Partyšovou, s níž má syna. Partyšová, která se coby moderátorka novácké hitparády Eso vydávala za své údajné dvojče Rebeku, se před lety snažila prosadit jako zpěvačka, ale ani Koktova štědrá finanční podpora, ani billboardy na všech možných místech její hudební kariéru nenastartovaly. Bylo to Koktovo druhé manželství a skončilo rozvodem kvůli Koktově nové partnerce, "profesionální celebritě" Ornelle Štikové. V roce 2013 se jim narodil syn Quentin. Štiková je slavná jen díky tomu, že měla poměr s Koktou a že ji její přičinlivá matka v bulváru všemožně "propagovala".Kdo je to Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Josef Kokta

Národnost: česká
Datum narození: 1.8.1957

Popis osobnosti Josef Kokta můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Franchising? Rozumíte pojmu Dystopie? Rozumíte pojmu Ozim? Znáte pojem Semestr?

Klíčová slova: wiki, popis, přesný výraz, lexikon, slovo, pojem, význam pojmu, odborný výraz, formulace, původ slova, etymologie, vysvětlení, kdo je Josef Kokta?, přesný význam, Josef Kokta, synonymum

Pojem Josef Kokta je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Josef Kokta lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Josef Kokta na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Josef Kokta ve Wikimedia Commons

Najít termín Josef Kokta ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Josef Kokta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kokta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Josef Kokta? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Josef Kokta? Kdo to byl Josef Kokta? Kdy se narodil Josef Kokta? Josef Kokta se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Josef Kokta dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kokta i v jiné kategorii než je podnikání.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.