Kdo je to?
Kdo je to Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Josef Kokta?

Kdo je to Josef Kokta? Stručný životopis

Josef Kokta je osobnost dobře známá z bulváru. Jedná se podnikatele v hudebním průmyslu, producenta. Podnikal také v oblasti médií, marketingu a reklamy (reklamní agentura Quo). Známý se stal díky manželství s moderátorkou Gábinou Partyšovou, s níž má syna. Partyšová, která se coby moderátorka novácké hitparády Eso vydávala za své údajné dvojče Rebeku, se před lety snažila prosadit jako zpěvačka, ale ani Koktova štědrá finanční podpora, ani billboardy na všech možných místech její hudební kariéru nenastartovaly. Bylo to Koktovo druhé manželství a skončilo rozvodem kvůli Koktově nové partnerce, "profesionální celebritě" Ornelle Štikové. V roce 2013 se jim narodil syn Quentin. Štiková je slavná jen díky tomu, že měla poměr s Koktou a že ji její přičinlivá matka v bulváru všemožně "propagovala".Kdo je to Josef Kokta? Životopis Josef Kokta, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Josef Kokta

Národnost: česká
Datum narození: 1.8.1957

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Kokta sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Franchising? Pamatujete si definici pojmu Průsečík? Rozumíte pojmu Seborea? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ašvaganda?

Klíčová slova: význam slova, informace, co je to Josef Kokta?, definice, odborný výraz, význam pojmu, Josef Kokta, wiki, kdo je Josef Kokta?, heslo, co znamená, přesný výraz, pojem, popis, podnikání, přesný význam

Pojem Josef Kokta je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Josef Kokta

Najít pojem Josef Kokta ve Wikipedii

Hledat pojem Josef Kokta ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Josef Kokta ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Josef Kokta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kokta například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Kokta

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Josef Kokta? Kdo to byl Josef Kokta? Kdy se narodil Josef Kokta? Josef Kokta se nachází v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Josef Kokta dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kokta i v jiné kategorii než je podnikání.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.