Kdo je to?
Kdo je to Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lech? Lidé, mytologie

Kdo je to Lech?

Co znamená a jaký je význam slova Lech?

Lech je bájnou postavou českých a polských mýtů. Údajně měl být bratrem Čecha, se kterým přišel společně na dnešní české území. Odtud pak se svými lidmi odešel směrem na východ do dnešního Polska, kde založil město Hnězdno, Krakov a další města.
Lech je mnohem proslulejší v polských lidových pověstech.Kdo je to Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lech? Lidé, mytologie

Tento text (Lech) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Soundbar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čapí hnízdo? Rozumíte pojmu Oidipovský komplex? Víte co je Linkedin?

Klíčová slova: pojem, termín, informace, Lech, Lech, wiki, původ slova, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, definice, přesný výraz, mytologie, etymologie, co znamená, přesný výraz

Pojem Lech je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Lech

Vyhledat výraz Lech ve Wikislovníku

Vyhledat termín Lech na Google.cz

Hledat heslo Lech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Lech ve Wikipedii

Vyhledat pojem Lech ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lech například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Lech? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Lech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lech? Definice pojmu Lech patří do sekce Mytologie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Lech i v jiné části webu než je kategorie mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.