Kdo je to?
Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Kdo je to Lech?

Jaký je význam slova Lech? Co to znamená?

Lech je bájnou postavou českých a polských mýtů. Údajně měl být bratrem Čecha, se kterým přišel společně na dnešní české území. Odtud pak se svými lidmi odešel směrem na východ do dnešního Polska, kde založil město Hnězdno, Krakov a další města.
Lech je mnohem proslulejší v polských lidových pověstech.Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Definici slova Lech můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bonita? Znáte termín Komentář? Rozumíte pojmu Restituce? Víte, co je to Back office?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, popis, heslo, Lech, formulace, wiki, etymologie, význam slova, popis, slovo, co je to Lech?, význam pojmu, odborný výraz, informace, definice

Pojem Lech je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lech

Najít slovo Lech v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Lech ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Lech ve vyhledávači Yandex

Najít termín Lech ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lech například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lech

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lech? Kdo to byl Lech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lech? Definice pojmu Lech patří do sekce mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lech v jiné sekci než mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.