Kdo je to?
Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Kdo je to Lech?

Jaký je význam slova Lech? Co to znamená?

Lech je bájnou postavou českých a polských mýtů. Údajně měl být bratrem Čecha, se kterým přišel společně na dnešní české území. Odtud pak se svými lidmi odešel směrem na východ do dnešního Polska, kde založil město Hnězdno, Krakov a další města.
Lech je mnohem proslulejší v polských lidových pověstech.Kdo je to, byl Lech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lech? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lech s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kóma? Znáte pojem Umeocet? Rozumíte pojmu Brod? Vzpomenete si na definici slova Vertigo?

Klíčová slova: odborný výraz, mytologie, informace, lexikon, kdo to je, formulace, synonymum, přesný význam, definice, Lech, význam, význam slova, termín, slovo, význam pojmu, co je to Lech?

Pojem Lech je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lech

Vyhledat slovo Lech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Lech ve Wikislovníku

Hledat pojem Lech ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Lech na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lech například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Lech? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lech? Kdo to byl Lech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lech? Definice pojmu Lech se nachází v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Lech i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.