Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tonda Blaník s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dual sim? Vzpomněli byste si co označuje výraz Urea? Vzpomněli byste si na význam slova GDPR? Znáte termín BlueMotion?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, kdo to je, přesný výraz, lexikon, informace, definice, popis, kdo je Tonda Blaník?, synonymum, slovo, etymologie, popis, heslo, wiki, odborný výraz

Pojem Tonda Blaník je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tonda Blaník lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Tonda Blaník na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Tonda Blaník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Tonda Blaník na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tonda Blaník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonda Blaník například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tonda Blaník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník patří do sekce fikce. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.