Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Tento text (Tonda Blaník) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dual sim? Rozumíte pojmu Benešovy dekrety? Vzpomněli byste si na význam slova GDPR? Znáte pojem Hypoteční úvěr?

Klíčová slova: kdo je Tonda Blaník?, synonymum, význam pojmu, pojem, popis, formulace, heslo, wiki, Tonda Blaník, termín, odborný výraz, co znamená, vysvětlení, informace, přesný výraz, kdo to je

Pojem Tonda Blaník je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Tonda Blaník ve Wikislovníku

Najít slovo Tonda Blaník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Tonda Blaník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Tonda Blaník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonda Blaník například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Tonda Blaník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Tonda Blaník hledat i v jiných kategoriích (než fikce).