Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Definici slova Tonda Blaník můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Osifikace? Znáte definici termínu Urbi et orbi? Vzpomněli byste si na význam slova Buddhismus? Pamatujete si definici pojmu Syřidlo?

Klíčová slova: původ slova, wiki, synonymum, slovo, popis, co je to Tonda Blaník?, definice, přesný výraz, popis, fikce, vysvětlení, význam slova, lexikon, kdo to je, Tonda Blaník, heslo

Pojem Tonda Blaník je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Tonda Blaník

Zkusit najít slovo Tonda Blaník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Tonda Blaník ve Wikipedii

Hledat slovo Tonda Blaník na Google.cz

Hledat výraz Tonda Blaník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonda Blaník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Tonda Blaník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník se nachází v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Tonda Blaník i jinde než v sekci než v fikce.