Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Tonda Blaník? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ebrieta? Vzpomenete si na definici slova LSD? Vzpomněli byste si na význam slova Akcent? Vzpomněli byste si na význam slova ISIC?

Klíčová slova: popis, formulace, co znamená, vysvětlení, popis, význam pojmu, wiki, význam, etymologie, informace, fikce, kdo to je, slovo, odborný výraz, přesný význam, termín

Pojem Tonda Blaník je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tonda Blaník

Hledat heslo Tonda Blaník ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tonda Blaník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Tonda Blaník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Tonda Blaník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonda Blaník například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tonda Blaník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Tonda Blaník hledat i v jiných kategoriích (než fikce).