Kdo je to?
Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to, byl Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tonda Blaník? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Tonda Blaník? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ebrieta? Víte co je Tryzna? Vzpomněli byste si na význam slova Akcent? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aikido?

Klíčová slova: formulace, význam slova, co znamená, fikce, kdo to je, synonymum, popis, definice, heslo, termín, význam, slovo, vysvětlení, lexikon, informace, pojem

Pojem Tonda Blaník je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tonda Blaník

Hledat výraz Tonda Blaník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Tonda Blaník ve vyhledávači Qwant

Najít termín Tonda Blaník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tonda Blaník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonda Blaník například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Tonda Blaník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tonda Blaník? Kdo to byl Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník se nachází v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).