Kdo je to?
Kdo je to Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tonda Blaník? Lidé, fikce

Kdo je to Tonda Blaník?

Co znamená a jaký je význam slova Tonda Blaník?

Tonda Blaník je hlavní postavou politicko - satirického seriálu vytvořeného pro internetovou televizi Stream s názvem Kancelář Blaník. Tento seriál se začal vysílat v roce 2014 a hlavní roli Tondy Blaníka ztvárnil herec Marek Daniel.
Děj se odehrává v zákulisí české politické scény. Inspirací pro seriál byl britský seriál Je to soda a zveřejněné policejní odposlechy českých politiků. Každý díl je zaměřen na nějakou z legendárních kauz. Název dala seriálu známá pražská pasáž Blaník.Kdo je to Tonda Blaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tonda Blaník? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tonda Blaník se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Osifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Script? Vzpomněli byste si na význam slova Přísudek? Znáte definici termínu Skydrive?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, termín, vysvětlení, význam slova, fikce, Tonda Blaník, popis, wikipedie, formulace, slovo, synonymum, definice, význam, etymologie, lexikon

Pojem Tonda Blaník je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Tonda Blaník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Tonda Blaník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Tonda Blaník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Tonda Blaník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonda Blaník například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tonda Blaník

Právě jste zjistili Kdo je to Tonda Blaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tonda Blaník? Definice pojmu Tonda Blaník je v kategorii Fikce

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Tonda Blaník i jinde než v sekci než v fikce.