Kdo je to?
Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Kdo je to Zůstavitel?

Co znamená a jaký je význam slova Zůstavitel?

Zůstavitel je osoba, jejíž práva a závazky přecházejí po zůstavitelově smrti na dědice. Musí to být fyzická osoba, která může za svého života sepsat závěť a určit v ní své dědice. Po smrti se ten, kdo v závěti určil, jak má být s jeho majetkem naloženo, stává zůstavitelem. Tak to vyplývá z nového občanského zákoníku platného od 1.1. 2014.Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zůstavitel sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Imho? Znáte pojem Pojištění vkladů? Znáte termín Zlatý klas? Vzpomenete si na definici slova Zubák?

Klíčová slova: definice, kdo to je, přesný výraz, co je to Zůstavitel?, přesný význam, termín, vysvětlení, informace, formulace, význam slova, význam pojmu, etymologie, popis, kdo je Zůstavitel?, různé, Zůstavitel

Pojem Zůstavitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Zůstavitel na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Zůstavitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Zůstavitel ve Wikipedii

Najít slovo Zůstavitel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zůstavitel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zůstavitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zůstavitel? Kdo to byl Zůstavitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zůstavitel? Definice pojmu Zůstavitel patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zůstavitel v jiné sekci než různé.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.