Kdo je to?
Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Kdo je to Zůstavitel?

Co znamená a jaký je význam slova Zůstavitel?

Zůstavitel je osoba, jejíž práva a závazky přecházejí po zůstavitelově smrti na dědice. Musí to být fyzická osoba, která může za svého života sepsat závěť a určit v ní své dědice. Po smrti se ten, kdo v závěti určil, jak má být s jeho majetkem naloženo, stává zůstavitelem. Tak to vyplývá z nového občanského zákoníku platného od 1.1. 2014.Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Definici slova Zůstavitel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Imho? Vzpomněli byste si co označuje výraz Reddit? Znáte termín Úřednická vláda? Znáte termín Bigos?

Klíčová slova: kdo je Zůstavitel?, pojem, heslo, odborný výraz, informace, různé, lexikon, termín, co znamená, definice, kdo to je, Zůstavitel, co je to Zůstavitel?, etymologie, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Zůstavitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Zůstavitel ve Wikipedii

Hledat pojem Zůstavitel ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Zůstavitel na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Zůstavitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zůstavitel například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Zůstavitel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zůstavitel? Kdo to byl Zůstavitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zůstavitel? Definice pojmu Zůstavitel se nachází v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Zůstavitel i v jiné sekci než v různé.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.