Kdo je to?
Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Kdo je to Zůstavitel?

Co znamená a jaký je význam slova Zůstavitel?

Zůstavitel je osoba, jejíž práva a závazky přecházejí po zůstavitelově smrti na dědice. Musí to být fyzická osoba, která může za svého života sepsat závěť a určit v ní své dědice. Po smrti se ten, kdo v závěti určil, jak má být s jeho majetkem naloženo, stává zůstavitelem. Tak to vyplývá z nového občanského zákoníku platného od 1.1. 2014.Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zůstavitel? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Imho? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bitcoin? Znáte termín Zlatý klas? Víte co je Alergen?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Zůstavitel?, pojem, definice, kdo je Zůstavitel?, různé, odborný výraz, heslo, původ slova, význam slova, co znamená, wiki, význam, význam pojmu, vysvětlení, formulace

Pojem Zůstavitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Zůstavitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zůstavitel ve Wikimedia Commons

Najít termín Zůstavitel ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Zůstavitel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zůstavitel například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Zůstavitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zůstavitel? Kdo to byl Zůstavitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zůstavitel? Definice pojmu Zůstavitel je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Zůstavitel i v jiné kategorii než je sekce různé.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.