Kdo je to?
Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Kdo je to Zůstavitel?

Co znamená a jaký je význam slova Zůstavitel?

Zůstavitel je osoba, jejíž práva a závazky přecházejí po zůstavitelově smrti na dědice. Musí to být fyzická osoba, která může za svého života sepsat závěť a určit v ní své dědice. Po smrti se ten, kdo v závěti určil, jak má být s jeho majetkem naloženo, stává zůstavitelem. Tak to vyplývá z nového občanského zákoníku platného od 1.1. 2014.Kdo je to, byl Zůstavitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zůstavitel? Lidé, různé

Tento text (Zůstavitel) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Imho? Pamatujete si definici pojmu Erysipel? Znáte termín Úřednická vláda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obec?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, popis, různé, co znamená, odborný výraz, pojem, informace, termín, slovo, přesný význam, lexikon, etymologie, wiki, vysvětlení, kdo to je

Pojem Zůstavitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Zůstavitel ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zůstavitel na Youtube

Najít heslo Zůstavitel ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zůstavitel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zůstavitel například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zůstavitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zůstavitel? Kdo to byl Zůstavitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zůstavitel? Definice pojmu Zůstavitel je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Zůstavitel i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.