Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichokopytník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichokopytník? Lidé, různé

Kdo je to Lichokopytník?

Co znamená a jaký je význam slova Lichokopytník?

Lichokopytník je označení pro řád savců, kteří se řadí k býložravcům. Typickým znakem je osa nohy, která prochází největším, většinou třetím, prstem.
K lichokopytníkům se řadí nosorožci, tapíři a koňovití. Chodí po prstech, mají rohovitá kopyta. Jsou střední velikosti, rodí většinou pouze jedno mládě. V současnosti pomalu vymírají.Kdo je to, byl Lichokopytník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichokopytník? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Lichokopytník s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pneumotorax? Vzpomněli byste si co označuje výraz Acai berry? Rozumíte pojmu Daň z nemovitosti? Znáte termín Nízký tlak?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, co znamená, etymologie, význam, význam slova, pojem, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, různé, původ slova, co je to Lichokopytník?, odborný výraz, Lichokopytník, informace

Pojem Lichokopytník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Lichokopytník ve Wikipedii

Vyhledat heslo Lichokopytník na Google.cz

Najít termín Lichokopytník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lichokopytník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichokopytník například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Lichokopytník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lichokopytník? Kdo to byl Lichokopytník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichokopytník? Definice pojmu Lichokopytník je v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Lichokopytník i v jiné sekci než je kategorie různé.