Kdo je to?
Kdo je Hanka Kynychová? Životopis Hanka Kynychová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Hanka Kynychová?

Kdo je Hanka Kynychová? Životopis, informace, biografie, sport

Hanka Kynychová je moderátorka, cvičitelka aerobiku a instruktorka fitness. Sportu se věnovala od dětství, dělala hlavně gymnastiku a aerobik. Nejdříve pracovala jako vychovatelka v domově mládeže v Kroměříži. Poté se přesunula do Prahy, protože se chtěla věnovat prioritně aerobiku. V Praze studovala u zakladatelky českého aerobiku Heleny Jarkovské. Následně se stala cvičitelkou a recepční v jejím Fit klubu. V této době začala natáčet sportovní pořady pro Českou televizi a věnovat se aerobiku závodně.
Její videokazety o cvičení měly pozitivní ohlas a mnoho lidí podle nich začalo aktivně cvičit. Na základě těchto úspěchů dostala Kynychová nabídku cvičit v pořadu Snídaně s Novou, což byl významný impulz pro budoucí kariéru. V populárním pořadu cvičila každé ráno a stala se veřejně známou osobností. Díky tomu si mohla otevřít vlastní fit centrum, moderovat nebo vydávat vlastní DVD. Když Snídaně s Novou skončila, založila projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který se zaměřil na aktivity dětí z dětských domovů. Těmto aktivitám se postupně věnovala stále intenzivněji a později založila Nadační fond Hanky Kynychové. Ten se komplexně zaměřuje na pomoc dětem v dětských domovech a na osvětu veřejnosti. Kynychová se tak věnuje rozmanitým aktivitám od cvičení a moderování soutěží přes psaní knih o zdravém životním stylu až po vedení úspěšného Nadačního fondu.Kdo je Hanka Kynychová? Životopis Hanka Kynychová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Hanka Kynychová

Národnost: česká
Datum narození: 10. dubna 1968
Místo narození: Kroměříž

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hanka Kynychová sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Rondon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Upload? Pamatujete si definici pojmu Kombucha? Víte co je Ramadán?

Klíčová slova: Hanka Kynychová, popis, lexikon, národnost, místo narození, život, wiki, kde se narodila Hanka Kynychová?, sport, kdo je Hanka Kynychová?, zajímavosti, sport, osobnost, osobnosti, informace, kdy se narodila Hanka Kynychová?

Pojem Hanka Kynychová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hanka Kynychová lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Hanka Kynychová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Hanka Kynychová na Google obrázcích

Hledat frázi Hanka Kynychová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Hanka Kynychová ve Wikipedii

Hledat pojem Hanka Kynychová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hanka Kynychová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Hanka Kynychová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Hanka Kynychová? Kdy se narodila Hanka Kynychová? Kde se narodila Hanka Kynychová? Hanka Kynychová se nachází v kategorii Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Hanka Kynychová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hanka Kynychová i v jiné kategorii než je sport.