Kdo je to?
Kdo je Hanka Kynychová? Životopis Hanka Kynychová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hanka Kynychová

Kdo je Hanka Kynychová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Hanka Kynychová je moderátorka, cvičitelka aerobiku a instruktorka fitness. Sportu se věnovala od dětství, dělala hlavně gymnastiku a aerobik. Nejdříve pracovala jako vychovatelka v domově mládeže v Kroměříži. Poté se přesunula do Prahy, protože se chtěla věnovat prioritně aerobiku. V Praze studovala u zakladatelky českého aerobiku Heleny Jarkovské. Následně se stala cvičitelkou a recepční v jejím Fit klubu. V této době začala natáčet sportovní pořady pro Českou televizi a věnovat se aerobiku závodně.
Její videokazety o cvičení měly pozitivní ohlas a mnoho lidí podle nich začalo aktivně cvičit. Na základě těchto úspěchů dostala Kynychová nabídku cvičit v pořadu Snídaně s Novou, což byl významný impulz pro budoucí kariéru. V populárním pořadu cvičila každé ráno a stala se veřejně známou osobností. Díky tomu si mohla otevřít vlastní fit centrum, moderovat nebo vydávat vlastní DVD. Když Snídaně s Novou skončila, založila projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který se zaměřil na aktivity dětí z dětských domovů. Těmto aktivitám se postupně věnovala stále intenzivněji a později založila Nadační fond Hanky Kynychové. Ten se komplexně zaměřuje na pomoc dětem v dětských domovech a na osvětu veřejnosti. Kynychová se tak věnuje rozmanitým aktivitám od cvičení a moderování soutěží přes psaní knih o zdravém životním stylu až po vedení úspěšného Nadačního fondu.Kdo je Hanka Kynychová? Životopis Hanka Kynychová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní informace o osobě Hanka Kynychová

Národnost: česká
Datum narození: 10. dubna 1968
Místo narození: Kroměříž

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hanka Kynychová? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Argot? Vzpomněli byste si na význam slova Štukování? Pamatujete si definici pojmu CreepyPasta? Znáte definici termínu Pelota?

Klíčová slova: osobnost, lexikon, narození, biografie, místo narození, osobnosti, sport, informace, Hanka Kynychová, vysvětlení, život, Hanka Kynychová, wikipedie, kde se narodila Hanka Kynychová?, životopis, zajímavosti

Pojem Hanka Kynychová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Hanka Kynychová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Hanka Kynychová na Youtube

Hledat pojem Hanka Kynychová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Hanka Kynychová na Google obrázcích

Najít termín Hanka Kynychová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hanka Kynychová například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hanka Kynychová

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Hanka Kynychová? Kdy se narodila Hanka Kynychová? Kde se narodila Hanka Kynychová? Hanka Kynychová je v kategorii Sport

Kategorie sport, lyžař, hanka Kynychová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Hanka Kynychová např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hanka Kynychová i v jiné kategorii než je sport.