Kdo je to?
Kdo je Barbora Munzarová? Životopis Barbora Munzarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Barbora Munzarová?

Kdo je Barbora Munzarová? Životopis, informace, biografie, herectví

Barbora Munzarová je česká divadelní, filmová a seriálová herečka, dabingová herečka. Munzarová se narodila v Praze do herecké rodiny. Její otec Luděk Munzar a matka Jana Hlaváčová jsou velmi známí čeští herci. Od malička měla ráda sport a po maturitě na gymnáziu si podala přihlášku na Fakultu tělesné východy a sportu a druhou přihlášku zase na pražskou DAMU. Kupodivu se rodičům (hercům) nelíbilo, že se Barbora hlásila právě na DAMU.
Nicméně na DAMU byla přijata a úspěšně ji i dokončila. Po studiu na vysoké škole získala Munzarová první angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. V divadle působila celkem pět let. Během té doby si zahrála role Desdemony, Maryši a další. Objevila se také v muzikálu Holka nebo kluk, za který byla nominovaná na Cenu Thálie.
Po angažmá v Plzni se vrátila do Prahy, kde začala působit v Divadle na Vinohradech. Zde se seznámila se svým budoucím manželem, hercem Jiřím Dvořákem. Svatbu měli v roce 2002 a posléze se jim narodila dcera Anna. Roku 2009 se rozvedli, avšak v Divadle na Vinohradech působí Munzarová s Dvořákem dodnes.
Munzarová je známá především z televizních seriálů jako Pojišťovna štěstí, Místo nahoře (2004), Ordinace v růžové zahradě (2008-2009), Ďáblova lest (2009), Labyrint, Kapitán Exner (2017).
Debutovala v televizní pohádce Neklekejte, princi! (1993). Následovaly role v dalších pohádkových filmech jako Cesta do pekla a zpátky (1996), Jak vyženit z pekla štěstí, Bronzová koruna (1997), Tajemství Lesní země (2006) a Čertova nevěsta (2011).
Munzarová se věnuje také dabingu. Svůj hlas propůjčila rybě Dory v americkém animovaném filmu Hledá se Nemo (2003) a Hledá se Dory (2016).Kdo je Barbora Munzarová? Životopis Barbora Munzarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Barbora Munzarová

Národnost: česká
Datum narození: 28. 12. 1971
Místo narození: Praha, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Barbora Munzarová sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Preambule? Rozumíte pojmu Jailbreak? Víte co je Šafrán? Znáte pojem Gastroenterologie?

Klíčová slova: datum narození, místo narození, wiki, Barbora Munzarová, osobnosti, wikipedie, osobnost, kdy se narodila Barbora Munzarová?, zajímavosti, život, kdo je Barbora Munzarová?, národnost, herectví, biografie, informace, Barbora Munzarová

Pojem Barbora Munzarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Barbora Munzarová ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Barbora Munzarová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Barbora Munzarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Barbora Munzarová na Youtube

Vyhledat výraz Barbora Munzarová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Munzarová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Barbora Munzarová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Barbora Munzarová? Kdy se narodila Barbora Munzarová? Kde se narodila Barbora Munzarová? Barbora Munzarová je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Barbora Munzarová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Munzarová i v jiné kategorii než je herectví.