Kdo je to?
Kdo je Barbora Munzarová? Životopis Barbora Munzarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Barbora Munzarová?

Kdo je Barbora Munzarová? Životopis, informace, biografie, herectví

Barbora Munzarová je česká divadelní, filmová a seriálová herečka, dabingová herečka. Munzarová se narodila v Praze do herecké rodiny. Její otec Luděk Munzar a matka Jana Hlaváčová jsou velmi známí čeští herci. Od malička měla ráda sport a po maturitě na gymnáziu si podala přihlášku na Fakultu tělesné východy a sportu a druhou přihlášku zase na pražskou DAMU. Kupodivu se rodičům (hercům) nelíbilo, že se Barbora hlásila právě na DAMU.
Nicméně na DAMU byla přijata a úspěšně ji i dokončila. Po studiu na vysoké škole získala Munzarová první angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. V divadle působila celkem pět let. Během té doby si zahrála role Desdemony, Maryši a další. Objevila se také v muzikálu Holka nebo kluk, za který byla nominovaná na Cenu Thálie.
Po angažmá v Plzni se vrátila do Prahy, kde začala působit v Divadle na Vinohradech. Zde se seznámila se svým budoucím manželem, hercem Jiřím Dvořákem. Svatbu měli v roce 2002 a posléze se jim narodila dcera Anna. Roku 2009 se rozvedli, avšak v Divadle na Vinohradech působí Munzarová s Dvořákem dodnes.
Munzarová je známá především z televizních seriálů jako Pojišťovna štěstí, Místo nahoře (2004), Ordinace v růžové zahradě (2008-2009), Ďáblova lest (2009), Labyrint, Kapitán Exner (2017).
Debutovala v televizní pohádce Neklekejte, princi! (1993). Následovaly role v dalších pohádkových filmech jako Cesta do pekla a zpátky (1996), Jak vyženit z pekla štěstí, Bronzová koruna (1997), Tajemství Lesní země (2006) a Čertova nevěsta (2011).
Munzarová se věnuje také dabingu. Svůj hlas propůjčila rybě Dory v americkém animovaném filmu Hledá se Nemo (2003) a Hledá se Dory (2016).Kdo je Barbora Munzarová? Životopis Barbora Munzarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Barbora Munzarová

Národnost: česká
Datum narození: 28. 12. 1971
Místo narození: Praha, Československo

Tento text (Barbora Munzarová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Silon? Znáte pojem Moudrost? Víte co je Omítkářský talíř? Vzpomenete si na definici slova Bulina?

Klíčová slova: život, informace, národnost, Barbora Munzarová, kdy se narodila Barbora Munzarová?, datum narození, lexikon, kde se narodila Barbora Munzarová?, kdo je Barbora Munzarová?, narození, biografie, osobnost, Barbora Munzarová, herectví, vysvětlení, wiki

Pojem Barbora Munzarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Barbora Munzarová zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Munzarová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Barbora Munzarová na Google obrázcích

Hledat slovo Barbora Munzarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Barbora Munzarová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Barbora Munzarová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Munzarová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Munzarová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Barbora Munzarová? Kdy se narodila Barbora Munzarová? Kde se narodila Barbora Munzarová? Barbora Munzarová patří do kategorie Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Munzarová dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Munzarová i v jiné kategorii než je herectví.