Kdo je to?
Kdo je Barbora Munzarová? Životopis Barbora Munzarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Barbora Munzarová

Kdo je Barbora Munzarová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Barbora Munzarová je česká divadelní, filmová a seriálová herečka, dabingová herečka. Munzarová se narodila v Praze do herecké rodiny. Její otec Luděk Munzar a matka Jana Hlaváčová jsou velmi známí čeští herci. Od malička měla ráda sport a po maturitě na gymnáziu si podala přihlášku na Fakultu tělesné východy a sportu a druhou přihlášku zase na pražskou DAMU. Kupodivu se rodičům (hercům) nelíbilo, že se Barbora hlásila právě na DAMU.
Nicméně na DAMU byla přijata a úspěšně ji i dokončila. Po studiu na vysoké škole získala Munzarová první angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. V divadle působila celkem pět let. Během té doby si zahrála role Desdemony, Maryši a další. Objevila se také v muzikálu Holka nebo kluk, za který byla nominovaná na Cenu Thálie.
Po angažmá v Plzni se vrátila do Prahy, kde začala působit v Divadle na Vinohradech. Zde se seznámila se svým budoucím manželem, hercem Jiřím Dvořákem. Svatbu měli v roce 2002 a posléze se jim narodila dcera Anna. Roku 2009 se rozvedli, avšak v Divadle na Vinohradech působí Munzarová s Dvořákem dodnes.
Munzarová je známá především z televizních seriálů jako Pojišťovna štěstí, Místo nahoře (2004), Ordinace v růžové zahradě (2008-2009), Ďáblova lest (2009), Labyrint, Kapitán Exner (2017).
Debutovala v televizní pohádce Neklekejte, princi! (1993). Následovaly role v dalších pohádkových filmech jako Cesta do pekla a zpátky (1996), Jak vyženit z pekla štěstí, Bronzová koruna (1997), Tajemství Lesní země (2006) a Čertova nevěsta (2011).
Munzarová se věnuje také dabingu. Svůj hlas propůjčila rybě Dory v americkém animovaném filmu Hledá se Nemo (2003) a Hledá se Dory (2016).Kdo je Barbora Munzarová? Životopis Barbora Munzarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Barbora Munzarová

Národnost: česká
Datum narození: 28. 12. 1971
Místo narození: Praha, Československo

Popis osobnosti Barbora Munzarová můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Sugestivní otázka? Rozumíte pojmu Prokrastinace? Víte co je Rakije? Znáte pojem Abázie?

Klíčová slova: wiki, wikipedie, popis, životopis, místo narození, vysvětlení, kdy se narodila Barbora Munzarová?, datum narození, biografie, informace, herectví, zajímavosti, kdo je Barbora Munzarová?, národnost, narození, Barbora Munzarová

Pojem Barbora Munzarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Barbora Munzarová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Munzarová ve Wikimedia Commons

Hledat termín Barbora Munzarová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Barbora Munzarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Barbora Munzarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Munzarová například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Munzarová?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Barbora Munzarová? Kdy se narodila Barbora Munzarová? Kde se narodila Barbora Munzarová? Barbora Munzarová patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, zrzečka, barbora Munzarová, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Munzarová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Munzarová i v jiné kategorii než je herectví.