Kdo je to?
Kdo je Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jakub Vrána

Kdo je Jakub Vrána? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Jakub Vrána je hokejový útočník, původně hráč pražské Slávie a později Letňan. Již ve čtrnácti letech hrál v týmu do 18 let. Smlouvu na dobu neurčitou dostal ve Švédsku, kde hrál jako nejmladší cizinec v historii ligy. V roce 2014 Jakuba Vránu draftoval tým Washington Capitals. Hráč NHL se však neprobojoval mezi elitu a byl uvolněn zpět do Švédska. Později se do týmu NHL vrátil a v roce 2018 byl ve vítězném týmu Stanley Cupu.
V roce 2012 byl nejmladším hráčem české reprezentace, hrál i na juniorském šampionátu v Rusku. Ve Finsku na juniorském šampionátu získal stříbrnou medaili.Kdo je Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Jakub Vrána

Národnost: česká
Datum narození: 28.2.1996
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Vrána? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Erytrocyty? Znáte termín Dialog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nespolehlivý plátce? Víte, co je to Nemoc?

Klíčová slova: Jakub Vrána, wiki, popis, život, informace, wikipedie, kdo je Jakub Vrána?, Jakub Vrána, kde se narodil Jakub Vrána?, místo narození, zajímavosti, lexikon, vysvětlení, národnost, kdy se narodil Jakub Vrána?, datum narození

Pojem Jakub Vrána je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Jakub Vrána ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Jakub Vrána na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jakub Vrána ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Jakub Vrána ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Vrána ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Vrána například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Vrána

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Jakub Vrána? Kdy se narodil Jakub Vrána? Kde se narodil Jakub Vrána? Jakub Vrána se nachází v kategorii Sport

Kategorie sport, cyklista, jakub Vrána, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Jakub Vrána řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Vrána i v jiné kategorii než je sport.