Kdo je to?
Kdo je to Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Vrána?

Kdo je to Jakub Vrána? Stručný životopis

Jakub Vrána je hokejový útočník, původně hráč pražské Slávie a později Letňan. Již ve čtrnácti letech hrál v týmu do 18 let. Smlouvu na dobu neurčitou dostal ve Švédsku, kde hrál jako nejmladší cizinec v historii ligy. V roce 2014 Jakuba Vránu draftoval tým Washington Capitals. Hráč NHL se však neprobojoval mezi elitu a byl uvolněn zpět do Švédska. Později se do týmu NHL vrátil a v roce 2018 byl ve vítězném týmu Stanley Cupu.
V roce 2012 byl nejmladším hráčem české reprezentace, hrál i na juniorském šampionátu v Rusku. Ve Finsku na juniorském šampionátu získal stříbrnou medaili.Kdo je to Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Jakub Vrána

Národnost: česká
Datum narození: 28.2.1996
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jakub Vrána s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Alterace? Znáte definici termínu Lordóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hoax? Pamatujete si definici pojmu BOZP?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, význam pojmu, definice, popis, popis, informace, význam slova, kdo to je, původ slova, vysvětlení, etymologie, odborný výraz, formulace, význam, přesný význam

Pojem Jakub Vrána je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Jakub Vrána ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Jakub Vrána ve Wikipedii

Hledat frázi Jakub Vrána ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Jakub Vrána v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Vrána například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Jakub Vrána? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Vrána? Kdo to byl Jakub Vrána? Kdy se narodil Jakub Vrána? Kde se narodil Jakub Vrána? Jakub Vrána je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jakub Vrána kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Vrána i v jiné kategorii než je sport.