Kdo je to?
Kdo je to Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Vrána?

Kdo je to Jakub Vrána? Stručný životopis

Jakub Vrána je hokejový útočník, původně hráč pražské Slávie a později Letňan. Již ve čtrnácti letech hrál v týmu do 18 let. Smlouvu na dobu neurčitou dostal ve Švédsku, kde hrál jako nejmladší cizinec v historii ligy. V roce 2014 Jakuba Vránu draftoval tým Washington Capitals. Hráč NHL se však neprobojoval mezi elitu a byl uvolněn zpět do Švédska. Později se do týmu NHL vrátil a v roce 2018 byl ve vítězném týmu Stanley Cupu.
V roce 2012 byl nejmladším hráčem české reprezentace, hrál i na juniorském šampionátu v Rusku. Ve Finsku na juniorském šampionátu získal stříbrnou medaili.Kdo je to Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Jakub Vrána

Národnost: česká
Datum narození: 28.2.1996
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jakub Vrána s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Květná neděle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Matrix? Vzpomněli byste si co znamená slovo Establishment? Znáte termín Abázie?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, popis, termín, význam pojmu, synonymum, wiki, popis, význam slova, význam, heslo, definice, sport, lexikon, informace, kdo je Jakub Vrána?

Pojem Jakub Vrána je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Jakub Vrána ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jakub Vrána na Youtube

Vyhledat slovo Jakub Vrána na Google.cz

Vyhledat termín Jakub Vrána v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Vrána například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Vrána?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Vrána? Kdo to byl Jakub Vrána? Kdy se narodil Jakub Vrána? Kde se narodil Jakub Vrána? Jakub Vrána je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jakub Vrána třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Vrána i v jiné kategorii než je sport.