Kdo je to?
Kdo je to Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Vrána?

Kdo je to Jakub Vrána? Stručný životopis

Jakub Vrána je hokejový útočník, původně hráč pražské Slávie a později Letňan. Již ve čtrnácti letech hrál v týmu do 18 let. Smlouvu na dobu neurčitou dostal ve Švédsku, kde hrál jako nejmladší cizinec v historii ligy. V roce 2014 Jakuba Vránu draftoval tým Washington Capitals. Hráč NHL se však neprobojoval mezi elitu a byl uvolněn zpět do Švédska. Později se do týmu NHL vrátil a v roce 2018 byl ve vítězném týmu Stanley Cupu.
V roce 2012 byl nejmladším hráčem české reprezentace, hrál i na juniorském šampionátu v Rusku. Ve Finsku na juniorském šampionátu získal stříbrnou medaili.Kdo je to Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Jakub Vrána

Národnost: česká
Datum narození: 28.2.1996
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Vrána? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Květná neděle? Pamatujete si definici pojmu Wegenerova granulomatóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Establishment? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zumba?

Klíčová slova: popis, co je to Jakub Vrána?, popis, etymologie, Jakub Vrána, pojem, informace, sport, odborný výraz, heslo, synonymum, wiki, co znamená, formulace, definice, přesný výraz

Pojem Jakub Vrána je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Vrána ve Wikimedia Commons

Najít heslo Jakub Vrána ve Wikipedii

Hledat slovo Jakub Vrána ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jakub Vrána ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Vrána například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jakub Vrána? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jakub Vrána? Kdo to byl Jakub Vrána? Kdy se narodil Jakub Vrána? Kde se narodil Jakub Vrána? Jakub Vrána se nachází v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jakub Vrána dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Vrána i v jiné kategorii než je sport.