Kdo je to?
Kdo je Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Jakub Vrána?

Kdo je Jakub Vrána? Životopis, informace, biografie, sport

Jakub Vrána je hokejový útočník, původně hráč pražské Slávie a později Letňan. Již ve čtrnácti letech hrál v týmu do 18 let. Smlouvu na dobu neurčitou dostal ve Švédsku, kde hrál jako nejmladší cizinec v historii ligy. V roce 2014 Jakuba Vránu draftoval tým Washington Capitals. Hráč NHL se však neprobojoval mezi elitu a byl uvolněn zpět do Švédska. Později se do týmu NHL vrátil a v roce 2018 byl ve vítězném týmu Stanley Cupu.
V roce 2012 byl nejmladším hráčem české reprezentace, hrál i na juniorském šampionátu v Rusku. Ve Finsku na juniorském šampionátu získal stříbrnou medaili.Kdo je Jakub Vrána? Životopis Jakub Vrána, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Jakub Vrána

Národnost: česká
Datum narození: 28.2.1996
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jakub Vrána se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Evaluace? Vzpomněli byste si na význam slova Fatalismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Emise? Znáte definici termínu Aklamace?

Klíčová slova: osobnost, datum narození, informace, popis, Jakub Vrána, wiki, zajímavosti, sport, kde se narodil Jakub Vrána?, sport, vysvětlení, Jakub Vrána, místo narození, wikipedie, životopis, národnost

Pojem Jakub Vrána je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Jakub Vrána v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Vrána ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Jakub Vrána na Google obrázcích

Vyhledat slovo Jakub Vrána na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jakub Vrána ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Jakub Vrána ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Vrána například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Vrána

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jakub Vrána? Kdy se narodil Jakub Vrána? Kde se narodil Jakub Vrána? Jakub Vrána se nachází v kategorii Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Jakub Vrána řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Vrána i v jiné kategorii než je sport.