Kdo je to?
Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Kdo je to Cheater?

Co znamená a jaký je význam slova Cheater?

Anglické slovo "cheater" znamená v doslovném překladu podvodník. Termínem cheat se v prostředí počítačových her označují speciální kódy, jejichž vložením je možné upravit hru, změnit chování postavy, udělit jí nesmrtelnost a podobně. Cheater je tedy hráč, který cheaty používá. Používání cheatů je považováno za nečestné.Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Cheater? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Evropská unie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Common Rail? Vzpomněli byste si co znamená slovo Předdůchod? Znáte termín Prána?

Klíčová slova: kdo je Cheater?, lexikon, odborný výraz, přesný význam, etymologie, přesný výraz, popis, význam, heslo, kdo to je, vysvětlení, synonymum, informace, slovo, zločin, definice

Pojem Cheater je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Cheater

Hledejte bez špehování slovo Cheater ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Cheater ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Cheater ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Cheater ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cheater například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Cheater, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cheater? Kdo to byl Cheater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cheater? Definice pojmu Cheater je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Cheater hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.