Kdo je to?
Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Kdo je to Cheater?

Co znamená a jaký je význam slova Cheater?

Anglické slovo "cheater" znamená v doslovném překladu podvodník. Termínem cheat se v prostředí počítačových her označují speciální kódy, jejichž vložením je možné upravit hru, změnit chování postavy, udělit jí nesmrtelnost a podobně. Cheater je tedy hráč, který cheaty používá. Používání cheatů je považováno za nečestné.Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cheater s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Empatie? Víte, co je to Mikropůjčka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Předdůchod? Rozumíte pojmu Ostropestřec mariánský?

Klíčová slova: co je to Cheater?, co znamená, pojem, význam slova, etymologie, přesný výraz, termín, informace, původ slova, formulace, zločin, Cheater, slovo, lexikon, vysvětlení, význam

Pojem Cheater je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Cheater ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Cheater ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Cheater v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Cheater ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cheater například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Cheater, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cheater? Kdo to byl Cheater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cheater? Definice pojmu Cheater se nachází v sekci zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cheater v jiné sekci než zločin.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.