Kdo je to?
Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Kdo je to Cheater?

Co znamená a jaký je význam slova Cheater?

Anglické slovo "cheater" znamená v doslovném překladu podvodník. Termínem cheat se v prostředí počítačových her označují speciální kódy, jejichž vložením je možné upravit hru, změnit chování postavy, udělit jí nesmrtelnost a podobně. Cheater je tedy hráč, který cheaty používá. Používání cheatů je považováno za nečestné.Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cheater? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Empatie? Rozumíte pojmu Superhrubá mzda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Privatizace? Znáte pojem 4EVER?

Klíčová slova: termín, kdo to je, Cheater, popis, slovo, přesný výraz, etymologie, význam slova, odborný výraz, heslo, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, informace, původ slova, význam

Pojem Cheater je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Cheater ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Cheater ve Wikipedii

Najít termín Cheater ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Cheater na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cheater například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Cheater? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cheater? Kdo to byl Cheater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cheater? Definice pojmu Cheater je v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Cheater i v jiné sekci než je kategorie zločin.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.