Kdo je to?
Kdo je Jessica Jislová? Životopis Jessica Jislová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Jessica Jislová

Kdo je Jessica Jislová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Jessica Jislová je česká reprezentační biatlonistka. Jislová se narodila ve městě Jablonec nad Nisou. Má další dvě sestry, které se rovněž věnují biatlonu (Erika a Sára). Už od malička se učila na lyžích a brzy začala závodit v biatlonu. Jejím prvním trenérem byl Stanislav Řezáč. Později ji trénoval Zdeněk Vítek a Jiří Holubec. Po maturitě na střední škole začala studovat Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Studium úspěšně dokončila v roce 2019 a získala magisterský titul.
V sezóně 2010/2011 se zúčastnila Mistrovství světa juniorů, kde se jako dorostenkyně umístila na celkovém šestnáctém místě. Ve stejném roce skončila na 11. místě ve smíšené štafetě v Liberci na Evropském zimním olympijském festivalu mládeže. Za individuální výkon ji patřila 22. příčka. V následující sezóně 2011/2012 vybojovala 7. místo ve sprintu na Mistrovství světa ve finském Kontiolahti a ve stíhacím závodě skončila čtvrtá. O rok později se již radovala z bronzové medaile ze smíšené štafety na Mistrovství světa. Větší úspěch zažila v sezóně 2013/2014, kdy ve smíšené štafetě obdržela stříbrnou medaili.
Pro Islovou byla sezóna 2014/2015 velmi úspěšná. Během ní vyhrála Mistrovství světa v letním biatlonu juniorek ve smíšené štafetě a ve stíhacím závodě získala bronzovou medaili. V závodě ve Světovém poháru v Anterselvě v Itálii během sezóny 2017/2018 skončila na patnáctém místě. Islová byla nominovaná na Zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu, kde se umístila na 23. místě.
Nejlepší výkon v závodě s hromadným startem předvedla v sezóně 2021/2022 ve francouzském Annecy, kde skončila na páté příčce.Kdo je Jessica Jislová? Životopis Jessica Jislová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní informace o osobě Jessica Jislová

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1994
Místo narození: Jablonec nad Nisou, Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Jessica Jislová? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Laguna? Vzpomněli byste si na význam slova Oktagon MMA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Příkazový řádek? Znáte definici termínu Revma?

Klíčová slova: sport, zajímavosti, popis, kde se narodila Jessica Jislová?, život, biografie, životopis, vysvětlení, osobnosti, datum narození, kdo je Jessica Jislová?, wikipedie, sport, Jessica Jislová, osobnost, lexikon

Pojem Jessica Jislová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jessica Jislová v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Jessica Jislová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jessica Jislová ve Wikimedia Commons

Najít termín Jessica Jislová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jessica Jislová na Youtube

Hledat termín Jessica Jislová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jessica Jislová například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jessica Jislová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jessica Jislová? Kdy se narodila Jessica Jislová? Kde se narodila Jessica Jislová? Jessica Jislová je v kategorii Sport

Kategorie sport, motorkář, jessica Jislová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Jessica Jislová dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Jislová i v jiné kategorii než je sport.