Kdo je to?
Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Horáček?

Kdo je to Michal Horáček? Stručný životopis

Michal Horáček je známý textař, žurnalista, umělec, úspěšný podnikatel i politik, který v roce 2016 ohlásil svou kandidaturu na úřad prezidenta. Studoval žurnalistiku na UK, ze studia byl však z politických důvodů vyloučen a vystudoval v USA. Později působil v časopise Mladý svět, kde kritizoval umělecké agentury a jejich jednání. Věhlasu dosáhl také jako textař, nejpřínosnější byla jeho spolupráce se skladatelem P. Hapkou, otextoval také mnoho písní H. Zagorové, M. Tučného nebo Karla Gotta. Michal Horáček se stal také vedoucí postavou akademie populární hudby, která se zaměřuje na udělování Andělů – cen za populární hudbu a působil i jako předseda poroty v soutěži Česko hledá SuperStar.
Od roku 1989 se aktivně angažuje v politickém dění. Je jedním ze zakladatelů akciové společnosti Fortuna, kterou v roce 2004 prodal, aby se plně věnoval umění a problematice vzdělání a své aktivní účasti v politice, která vyvrcholila kandidaturou na prezidenta republiky.Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Michal Horáček

Národnost: česká
Datum narození: 23. 7. 1952
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Michal Horáček s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Edukace? Znáte termín Prostituce? Vzpomněli byste si na význam slova Kašmír? Víte, co je to Warez?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, pojem, kdo je Michal Horáček?, popis, přesný výraz, wiki, přesný význam, synonymum, politici, termín, formulace, popis, lexikon, původ slova, význam pojmu

Pojem Michal Horáček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Michal Horáček lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Michal Horáček ve Wikipedii

Hledat pojem Michal Horáček na Google.cz

Hledat slovo Michal Horáček ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Michal Horáček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Horáček například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Michal Horáček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michal Horáček? Kdo to byl Michal Horáček? Kdy se narodil Michal Horáček? Kde se narodil Michal Horáček? Michal Horáček je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Michal Horáček kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Horáček i v jiné kategorii než je politici.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.