Kdo je to?
Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Horáček?

Kdo je to Michal Horáček? Stručný životopis

Michal Horáček je známý textař, žurnalista, umělec, úspěšný podnikatel i politik, který v roce 2016 ohlásil svou kandidaturu na úřad prezidenta. Studoval žurnalistiku na UK, ze studia byl však z politických důvodů vyloučen a vystudoval v USA. Později působil v časopise Mladý svět, kde kritizoval umělecké agentury a jejich jednání. Věhlasu dosáhl také jako textař, nejpřínosnější byla jeho spolupráce se skladatelem P. Hapkou, otextoval také mnoho písní H. Zagorové, M. Tučného nebo Karla Gotta. Michal Horáček se stal také vedoucí postavou akademie populární hudby, která se zaměřuje na udělování Andělů – cen za populární hudbu a působil i jako předseda poroty v soutěži Česko hledá SuperStar.
Od roku 1989 se aktivně angažuje v politickém dění. Je jedním ze zakladatelů akciové společnosti Fortuna, kterou v roce 2004 prodal, aby se plně věnoval umění a problematice vzdělání a své aktivní účasti v politice, která vyvrcholila kandidaturou na prezidenta republiky.Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Michal Horáček

Národnost: česká
Datum narození: 23. 7. 1952
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Michal Horáček s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Xantan E 415? Víte co je Lyrika? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Office? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výtržnictví?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, termín, co je to Michal Horáček?, přesný význam, popis, heslo, původ slova, synonymum, formulace, význam slova, Michal Horáček, etymologie, vysvětlení, politici, slovo

Pojem Michal Horáček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Michal Horáček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Michal Horáček ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Michal Horáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Michal Horáček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Horáček například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Michal Horáček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michal Horáček? Kdo to byl Michal Horáček? Kdy se narodil Michal Horáček? Kde se narodil Michal Horáček? Michal Horáček je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Horáček třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Horáček i v jiné kategorii než je politici.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.