Kdo je to?
Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Horáček?

Kdo je to Michal Horáček? Stručný životopis

Michal Horáček je známý textař, žurnalista, umělec, úspěšný podnikatel i politik, který v roce 2016 ohlásil svou kandidaturu na úřad prezidenta. Studoval žurnalistiku na UK, ze studia byl však z politických důvodů vyloučen a vystudoval v USA. Později působil v časopise Mladý svět, kde kritizoval umělecké agentury a jejich jednání. Věhlasu dosáhl také jako textař, nejpřínosnější byla jeho spolupráce se skladatelem P. Hapkou, otextoval také mnoho písní H. Zagorové, M. Tučného nebo Karla Gotta. Michal Horáček se stal také vedoucí postavou akademie populární hudby, která se zaměřuje na udělování Andělů – cen za populární hudbu a působil i jako předseda poroty v soutěži Česko hledá SuperStar.
Od roku 1989 se aktivně angažuje v politickém dění. Je jedním ze zakladatelů akciové společnosti Fortuna, kterou v roce 2004 prodal, aby se plně věnoval umění a problematice vzdělání a své aktivní účasti v politice, která vyvrcholila kandidaturou na prezidenta republiky.Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Michal Horáček

Národnost: česká
Datum narození: 23. 7. 1952
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michal Horáček sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Žakár? Rozumíte pojmu Boccia? Vzpomněli byste si na význam slova Pečený čaj? Znáte pojem Uznání dluhu?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, wiki, synonymum, popis, etymologie, definice, lexikon, co znamená, kdo je Michal Horáček?, heslo, termín, popis, formulace, přesný výraz, pojem

Pojem Michal Horáček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Michal Horáček lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Michal Horáček ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Horáček ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Michal Horáček na Google.cz

Zkusit najít Michal Horáček ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Horáček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Michal Horáček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Michal Horáček? Kdo to byl Michal Horáček? Kdy se narodil Michal Horáček? Kde se narodil Michal Horáček? Michal Horáček se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michal Horáček dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Horáček i v jiné kategorii než je politici.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.