Kdo je to?
Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Horáček?

Kdo je to Michal Horáček? Stručný životopis

Michal Horáček je známý textař, žurnalista, umělec, úspěšný podnikatel i politik, který v roce 2016 ohlásil svou kandidaturu na úřad prezidenta. Studoval žurnalistiku na UK, ze studia byl však z politických důvodů vyloučen a vystudoval v USA. Později působil v časopise Mladý svět, kde kritizoval umělecké agentury a jejich jednání. Věhlasu dosáhl také jako textař, nejpřínosnější byla jeho spolupráce se skladatelem P. Hapkou, otextoval také mnoho písní H. Zagorové, M. Tučného nebo Karla Gotta. Michal Horáček se stal také vedoucí postavou akademie populární hudby, která se zaměřuje na udělování Andělů – cen za populární hudbu a působil i jako předseda poroty v soutěži Česko hledá SuperStar.
Od roku 1989 se aktivně angažuje v politickém dění. Je jedním ze zakladatelů akciové společnosti Fortuna, kterou v roce 2004 prodal, aby se plně věnoval umění a problematice vzdělání a své aktivní účasti v politice, která vyvrcholila kandidaturou na prezidenta republiky.Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Michal Horáček

Národnost: česká
Datum narození: 23. 7. 1952
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michal Horáček? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Žakár? Pamatujete si definici pojmu Genius loci? Vzpomněli byste si na význam slova Pečený čaj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podmáslí?

Klíčová slova: popis, politici, pojem, synonymum, slovo, přesný význam, popis, kdo je Michal Horáček?, heslo, vysvětlení, význam, co je to Michal Horáček?, co znamená, Michal Horáček, wiki, informace

Pojem Michal Horáček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Michal Horáček doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Michal Horáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Michal Horáček ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Michal Horáček ve Wikislovníku

Hledat frázi Michal Horáček ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Horáček například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Horáček

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michal Horáček? Kdo to byl Michal Horáček? Kdy se narodil Michal Horáček? Kde se narodil Michal Horáček? Michal Horáček je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Horáček např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Horáček i v jiné kategorii než je politici.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.