Kdo je to?
Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Horáček?

Kdo je to Michal Horáček? Stručný životopis

Michal Horáček je známý textař, žurnalista, umělec, úspěšný podnikatel i politik, který v roce 2016 ohlásil svou kandidaturu na úřad prezidenta. Studoval žurnalistiku na UK, ze studia byl však z politických důvodů vyloučen a vystudoval v USA. Později působil v časopise Mladý svět, kde kritizoval umělecké agentury a jejich jednání. Věhlasu dosáhl také jako textař, nejpřínosnější byla jeho spolupráce se skladatelem P. Hapkou, otextoval také mnoho písní H. Zagorové, M. Tučného nebo Karla Gotta. Michal Horáček se stal také vedoucí postavou akademie populární hudby, která se zaměřuje na udělování Andělů – cen za populární hudbu a působil i jako předseda poroty v soutěži Česko hledá SuperStar.
Od roku 1989 se aktivně angažuje v politickém dění. Je jedním ze zakladatelů akciové společnosti Fortuna, kterou v roce 2004 prodal, aby se plně věnoval umění a problematice vzdělání a své aktivní účasti v politice, která vyvrcholila kandidaturou na prezidenta republiky.Kdo je to Michal Horáček? Životopis Michal Horáček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Michal Horáček

Národnost: česká
Datum narození: 23. 7. 1952
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michal Horáček sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Xantan E 415? Víte, co je to SWIFT? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Office? Rozumíte pojmu Kanyla?

Klíčová slova: lexikon, heslo, informace, popis, odborný výraz, přesný význam, význam, definice, synonymum, význam slova, původ slova, vysvětlení, pojem, wiki, popis, co je to Michal Horáček?

Pojem Michal Horáček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Michal Horáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Michal Horáček na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Horáček ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Michal Horáček ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Horáček například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Michal Horáček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Michal Horáček? Kdo to byl Michal Horáček? Kdy se narodil Michal Horáček? Kde se narodil Michal Horáček? Michal Horáček patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Horáček řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Horáček i v jiné kategorii než je politici.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.