Kdo je to?
Kdo byl Věra Špinarová? Životopis Věra Špinarová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Věra Špinarová?

Kdo to byl Věra Špinarová? Stručný životopis

Věra Špinarová byla populární zpěvačka, fanoušky nazývaná česká Tina Turner nebo Janis Joplin. Hudbě se věnovala již od dětství, hrála na housle a na kytaru a zpívala. Spolupracovala s hudebními skupinami Flamingo, Majestic a Speciál. Po roce 1989 odešla na čas do ústraní, po návratu vystupovala s méně známými malými skupinami a se skupinou svého syna.
Věra Špinarová vydala 13 desek. Byla držitelkou mnoha cen, posmrtně jí bylo uděleno čestné občanství města Ostrava.Kdo byl Věra Špinarová? Životopis Věra Špinarová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Věra Špinarová

Národnost: česká
Datum narození: 22. prosince 1951
Místo narození: Pohořelice
Datum úmrtí: 26. března 2017

Tento text (Věra Špinarová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fundamentalismus? Znáte termín PVC? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hypotéza? Víte, co je to Goji?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, lexikon, co je to Věra Špinarová?, co znamená, přesný význam, definice, význam, synonymum, formulace, kdo je Věra Špinarová?, heslo, Věra Špinarová, etymologie, význam slova, odborný výraz

Pojem Věra Špinarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Věra Špinarová

Hledejte bez špehování slovo Věra Špinarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Věra Špinarová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Věra Špinarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Věra Špinarová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Špinarová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Věra Špinarová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Věra Špinarová? Kdo to byl Věra Špinarová? Kdy se narodil Věra Špinarová? Kde se narodil Věra Špinarová? Kdy zemřel Věra Špinarová? Věra Špinarová je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Věra Špinarová dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Špinarová i v jiné kategorii než je hudba.