Kdo je to?
Kdo byla Věra Špinarová? Životopis Věra Špinarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Věra Špinarová

Kdo byla Věra Špinarová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Věra Špinarová byla populární zpěvačka, fanoušky nazývaná česká Tina Turner nebo Janis Joplin. Hudbě se věnovala již od dětství, hrála na housle a na kytaru a zpívala. Spolupracovala s hudebními skupinami Flamingo, Majestic a Speciál. Po roce 1989 odešla na čas do ústraní, po návratu vystupovala s méně známými malými skupinami a se skupinou svého syna.
Věra Špinarová vydala 13 desek. Byla držitelkou mnoha cen, posmrtně jí bylo uděleno čestné občanství města Ostrava.Kdo byla Věra Špinarová? Životopis Věra Špinarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Věra Špinarová

Národnost: česká
Datum narození: 22. prosince 1951
Místo narození: Pohořelice
Datum úmrtí: 26. března 2017

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Věra Špinarová sdílet s vašimi sledujícími na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Aminokyselina? Znáte pojem Alcantara? Vzpomněli byste si co označuje výraz Reiki? Vzpomenete si na definici slova Kvadriatlon?

Klíčová slova: narození, osobnost, kdo je Věra Špinarová?, Věra Špinarová, nežijící, hudba, datum narození, lexikon, hudba, národnost, zajímavosti, datum úmrtí, národnost, informace, kdy se narodila Věra Špinarová?, životopis

Pojem Věra Špinarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Věra Špinarová zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Věra Špinarová ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Věra Špinarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Věra Špinarová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Věra Špinarová na Google.cz

Hledat videa s názvem Věra Špinarová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Špinarová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Věra Špinarová

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo byla Věra Špinarová? Kdy se narodila Věra Špinarová? Kde se narodila Věra Špinarová? Kdy zemřela Věra Špinarová? Věra Špinarová patří do kategorie Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Věra Špinarová řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Špinarová i v jiné kategorii než je hudba.