Kdo je to?
Kdo byla Věra Špinarová? Životopis Věra Špinarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo byla Věra Špinarová?

Kdo byla Věra Špinarová? Životopis, informace, biografie, hudba

Věra Špinarová byla populární zpěvačka, fanoušky nazývaná česká Tina Turner nebo Janis Joplin. Hudbě se věnovala již od dětství, hrála na housle a na kytaru a zpívala. Spolupracovala s hudebními skupinami Flamingo, Majestic a Speciál. Po roce 1989 odešla na čas do ústraní, po návratu vystupovala s méně známými malými skupinami a se skupinou svého syna.
Věra Špinarová vydala 13 desek. Byla držitelkou mnoha cen, posmrtně jí bylo uděleno čestné občanství města Ostrava.Kdo byla Věra Špinarová? Životopis Věra Špinarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Věra Špinarová

Národnost: česká
Datum narození: 22. prosince 1951
Místo narození: Pohořelice
Datum úmrtí: 26. března 2017

Líbí se stručný životopis s osobou Věra Špinarová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Přídavné jméno? Znáte definici termínu Pelmeně? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dědická smlouva? Pamatujete si definici pojmu Tahák?

Klíčová slova: životopis, Věra Špinarová, osobnost, zajímavosti, lexikon, národnost, datum úmrtí, hudba, hudba, biografie, wiki, kdo to je, datum narození, Kdy zemřela Věra Špinarová, kdy se narodila Věra Špinarová?, informace

Pojem Věra Špinarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Věra Špinarová ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Věra Špinarová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Věra Špinarová ve Wikimedia Commons

Najít pojem Věra Špinarová ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Věra Špinarová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Špinarová například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Věra Špinarová

Právě nyní již víte Kdo byla Věra Špinarová? Kdy se narodila Věra Špinarová? Kde se narodila Věra Špinarová? Kdy zemřela Věra Špinarová? Věra Špinarová je v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Věra Špinarová řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Špinarová i v jiné kategorii než je hudba.