Kdo je to?
Kdo je Karolína Kokešová? Životopis Karolína Kokešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Karolína Kokešová?

Kdo je Karolína Kokešová? Životopis, informace, biografie, modeling

Karolína Kokešová je česká modelka a v pořadí třetí česká modelka, která zvítězila ve světové soutěži krásy Miss Earth 2019. Kokešová se narodila v Brně a již od mala se chtěla stát modelkou. Profesionální modelkou se stala v 19 letech. V té době se přihlásila do soutěže Česká Miss. V soutěži získala nejvíce hlasů od veřejnosti, avšak vítězkou se nestala. Skončila na třetím místě, díky čemuž dostala šanci soutěžit na světové soutěži krásy Miss Earth. Na soutěži Miss Earth, které se konalo 18. ledna 2020 v Mexiku, Kokešová zvítězila v konkurenci dalších šedesáti modelek a stala se již třetí Češkou v dějinách, která dokázala v soutěž Miss Earth zvítězit. Před ní se to podařilo Taťáně Kuchařové (2006) a Tereze Fajksové (2012). Kokešová byla držitelkou korunky krásy celých dva a půl roku, a to z důvodu pandemie Covid-19.
Jako vítězka Miss Earth během roku 2021 navštívila spoustu zemí a zúčastnila se několika charitativních akcí. V té době se objevila na obálkách známých módních časopisů jako L’Officiel, Her World nebo Harper’s Bazaar. Kokešová pracovala v USA, Itálii a Turecku. Ve stejném roce se stala vítězkou soutěže Česká Miss Universe a následně reprezentovala Česku republiku na Miss Universe 2021 v Izraeli.
Karolína Kokešová má vlastní značku kosmetických taštiček ByKokinečka. Kromě modelingu se věnuje také moderování.Kdo je Karolína Kokešová? Životopis Karolína Kokešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Karolína Kokešová

Národnost: česká
Datum narození: 22. 2. 1996
Místo narození: Brno, Česká republika

Tento text (Karolína Kokešová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Dysfrenie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Developer? Pamatujete si definici pojmu Neverbální komunikace? Víte co je Polopřímka?

Klíčová slova: osobnosti, modeling, narození, wikipedie, kde se narodila Karolína Kokešová?, místo narození, datum narození, život, modeling, zajímavosti, vysvětlení, lexikon, informace, kdy se narodila Karolína Kokešová?, osobnost, životopis

Pojem Karolína Kokešová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Karolína Kokešová na Google obrázcích

Najít slovo Karolína Kokešová ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Karolína Kokešová ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Karolína Kokešová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Karolína Kokešová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Kokešová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Karolína Kokešová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Karolína Kokešová? Kdy se narodila Karolína Kokešová? Kde se narodila Karolína Kokešová? Karolína Kokešová je v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Karolína Kokešová kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Kokešová i v jiné kategorii než je modeling.