Kdo je to?
Kdo je Karolína Kokešová? Životopis Karolína Kokešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Karolína Kokešová

Kdo je Karolína Kokešová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Karolína Kokešová je česká modelka a v pořadí třetí česká modelka, která zvítězila ve světové soutěži krásy Miss Earth 2019. Kokešová se narodila v Brně a již od mala se chtěla stát modelkou. Profesionální modelkou se stala v 19 letech. V té době se přihlásila do soutěže Česká Miss. V soutěži získala nejvíce hlasů od veřejnosti, avšak vítězkou se nestala. Skončila na třetím místě, díky čemuž dostala šanci soutěžit na světové soutěži krásy Miss Earth. Na soutěži Miss Earth, které se konalo 18. ledna 2020 v Mexiku, Kokešová zvítězila v konkurenci dalších šedesáti modelek a stala se již třetí Češkou v dějinách, která dokázala v soutěž Miss Earth zvítězit. Před ní se to podařilo Taťáně Kuchařové (2006) a Tereze Fajksové (2012). Kokešová byla držitelkou korunky krásy celých dva a půl roku, a to z důvodu pandemie Covid-19.
Jako vítězka Miss Earth během roku 2021 navštívila spoustu zemí a zúčastnila se několika charitativních akcí. V té době se objevila na obálkách známých módních časopisů jako L’Officiel, Her World nebo Harper’s Bazaar. Kokešová pracovala v USA, Itálii a Turecku. Ve stejném roce se stala vítězkou soutěže Česká Miss Universe a následně reprezentovala Česku republiku na Miss Universe 2021 v Izraeli.
Karolína Kokešová má vlastní značku kosmetických taštiček ByKokinečka. Kromě modelingu se věnuje také moderování.Kdo je Karolína Kokešová? Životopis Karolína Kokešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Karolína Kokešová

Národnost: česká
Datum narození: 22. 2. 1996
Místo narození: Brno, Česká republika

Tento text (Karolína Kokešová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Moribundus? Víte co je Switch? Pamatujete si definici pojmu Tautologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gastroenterologie?

Klíčová slova: biografie, datum narození, informace, osobnosti, lexikon, život, národnost, popis, wiki, místo narození, zajímavosti, modeling, Karolína Kokešová, osobnost, Karolína Kokešová, životopis

Pojem Karolína Kokešová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Karolína Kokešová na Youtube

Zkusit najít pojem Karolína Kokešová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Karolína Kokešová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Karolína Kokešová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Karolína Kokešová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Kokešová například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Karolína Kokešová?

Právě nyní již víte Kdo je to Karolína Kokešová? Kdy se narodila Karolína Kokešová? Kde se narodila Karolína Kokešová? Karolína Kokešová patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, modelka v modrém, karolína Kokešová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Karolína Kokešová kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Kokešová i v jiné kategorii než je modeling.