Kdo je to?
Kdo je Sergei Barracuda? Životopis Sergei Barracuda, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Sergei Barracuda

Kdo je Sergei Barracuda? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Sergei Barracuda, rodným jménem Erik Peter, je český raper. Barracuda se narodil v Ostravě.
Poprvé o sobě dal vědět ve skupině Zutroy Clique a Fuerza Arma. Ze skupiny Zutroy odešel kvůli sporům s raperem Yzomandiasem. Následně se připojil k labelu s názvem Azurit Kingdom (AK), který založil raper Pastor. Společně hráli a vystupovali v letech 2014-2020 pod názvem AK. Na koncertech je doprovázel DJ Bussy. AK vydali roku 2014 AK Mixtape a v následujícím roce vydali první úspěšné album Bída & Bolest (2015). Další a poslední album Syndikát vydali AK v roce 2019. V březnu 2020 se AK kvůli neshodám mezi sebou rozpadli.
Sergei Barracuda od roku 2010 vydal několik vlastních nahrávek (Mixtape) a alb, včetně Pouliční Ekonomická (2010), Pouliční Ekonomická 2 – Nechvalně proslulý (2012), Pouliční Ekonomická 2.5 – Notorický Hustler (2016), Pouliční Ekonomická 3 – Láska & Loyalita (2018), Medusa (2019), Medusa II (2020), Produkt (2021), Finesa (2022) a Pouliční Ekonomická 4 – Růst & Prosperita (2023).
Doposud Sergei Barracuda spolupracoval s různými československými rapery jako Rytmus, Smack, Delik, Ektor nebo se zahraničními producenty – Lex Luger, Doughboy Beatz, Dream Drums, Young Chop a mnoho dalších.
Roku 2022 se objevil ve filmu Banger, kde hrál sám sebe.Kdo je Sergei Barracuda? Životopis Sergei Barracuda, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Sergei Barracuda

Národnost: česká
Datum narození: 31. 5. 1990
Místo narození: Ostrava, Slezsko, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sergei Barracuda s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Flirt? Víte co je Almanach? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lyrická báseň? Vzpomněli byste si co označuje výraz Angína?

Klíčová slova: osobnosti, kde se narodil Sergei Barracuda?, hudba, wikipedie, život, kdy se narodil Sergei Barracuda?, Sergei Barracuda, wiki, popis, místo narození, biografie, zajímavosti, vysvětlení, hudba, lexikon, informace

Pojem Sergei Barracuda je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sergei Barracuda zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Sergei Barracuda na Youtube

Najít heslo Sergei Barracuda ve Wikipedii

Hledat heslo Sergei Barracuda na Google.cz

Hledat heslo Sergei Barracuda na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Sergei Barracuda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sergei Barracuda například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sergei Barracuda

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sergei Barracuda? Kdy se narodil Sergei Barracuda? Kde se narodil Sergei Barracuda? Sergei Barracuda se nachází v sekci Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Sergei Barracuda dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sergei Barracuda i v jiné kategorii než je hudba.