Kdo je to?
Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Životopis Lou Fanánek Hagen, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lou Fanánek Hagen?

Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Stručný životopis

Lou Fanánek Hagen je přezdívka Františka Moravce, zpěváka a skladatele a frontmana hudební skupiny Tři sestry. Absolvent stavební fakulty ČVUT a žurnalistiky na UK je autorem mnoha populárních písní i pro jiné skupiny a zpěváky – např. Maxim Turbulenc, Těžkej Pokondr, Lucie Bílá a další.
Lou Fanánek Hagen skládá i úvodní písně seriálů jako jsou Šmoulové, libreta muzikálů a v muzikálové tvorbě spolupracuje i s dalšími autory. Je také autorem knižně vydaného vlastního životopisu a jeho pokračování. Jako osobnost byl v roce 2009 zařazen do beatové síně slávy.Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Životopis Lou Fanánek Hagen, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Lou Fanánek Hagen

Národnost: česká
Datum narození: 18. června 1966
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lou Fanánek Hagen sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Drobný hmotný majetek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zubní korunka? Vzpomenete si na definici slova Apartheid? Víte co je OMG?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Lou Fanánek Hagen?, pojem, kdo to je, původ slova, termín, význam pojmu, přesný význam, co je to Lou Fanánek Hagen?, co znamená, popis, etymologie, synonymum, Lou Fanánek Hagen, lexikon, přesný výraz

Pojem Lou Fanánek Hagen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Lou Fanánek Hagen v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lou Fanánek Hagen ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Lou Fanánek Hagen na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Lou Fanánek Hagen ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Lou Fanánek Hagen ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lou Fanánek Hagen například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Lou Fanánek Hagen? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Kdo to byl Lou Fanánek Hagen? Kdy se narodil Lou Fanánek Hagen? Kde se narodil Lou Fanánek Hagen? Lou Fanánek Hagen se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lou Fanánek Hagen dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lou Fanánek Hagen i v jiné kategorii než je hudba.