Kdo je to?
Kdo je Lou Fanánek Hagen? Životopis Lou Fanánek Hagen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Lou Fanánek Hagen?

Kdo je Lou Fanánek Hagen? Životopis, informace, biografie, hudba

Lou Fanánek Hagen je přezdívka Františka Moravce, zpěváka a skladatele a frontmana hudební skupiny Tři sestry. Absolvent stavební fakulty ČVUT a žurnalistiky na UK je autorem mnoha populárních písní i pro jiné skupiny a zpěváky – např. Maxim Turbulenc, Těžkej Pokondr, Lucie Bílá a další.
Lou Fanánek Hagen skládá i úvodní písně seriálů jako jsou Šmoulové, libreta muzikálů a v muzikálové tvorbě spolupracuje i s dalšími autory. Je také autorem knižně vydaného vlastního životopisu a jeho pokračování. Jako osobnost byl v roce 2009 zařazen do beatové síně slávy.Kdo je Lou Fanánek Hagen? Životopis Lou Fanánek Hagen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Lou Fanánek Hagen

Národnost: česká
Datum narození: 18. června 1966
Místo narození: Praha

Tento text (Lou Fanánek Hagen) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Brownfield? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nikáb? Vzpomenete si na definici slova Prank? Víte co je Protektor?

Klíčová slova: wiki, hudba, popis, národnost, život, narození, kdy se narodil Lou Fanánek Hagen?, Lou Fanánek Hagen, osobnost, lexikon, vysvětlení, wikipedie, kdo je Lou Fanánek Hagen?, místo narození, informace, osobnosti

Pojem Lou Fanánek Hagen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Lou Fanánek Hagen

Hledat termín Lou Fanánek Hagen na Google obrázcích

Vyhledat heslo Lou Fanánek Hagen ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Lou Fanánek Hagen ve Wikislovníku

Hledat termín Lou Fanánek Hagen na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Lou Fanánek Hagen ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lou Fanánek Hagen například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lou Fanánek Hagen

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Lou Fanánek Hagen? Kdy se narodil Lou Fanánek Hagen? Kde se narodil Lou Fanánek Hagen? Lou Fanánek Hagen patří do kategorie Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lou Fanánek Hagen např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lou Fanánek Hagen i v jiné kategorii než je hudba.