Kdo je to?
Kdo je to Bohuš Matuš? Životopis Bohuš Matuš, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bohuš Matuš?

Kdo je to Bohuš Matuš? Stručný životopis

Bohuš Matuš je zpěvák. Vystupoval v souboru Kampanela, později studoval na konzervatoři. Působil v divadle Semafor, ve Státní opeře a v Hudebním divadle Karlín. Hostoval také v Kühnově sboru. Jeho zpěv se objevil v muzikálu Rebelové, nazpíval také píseň k seriálu Rodinná pouta.
Bohuš Matuš byl úspěšný v anketě Český slavík a v anketě TýTý.Kdo je to Bohuš Matuš? Životopis Bohuš Matuš, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Bohuš Matuš

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1973
Místo narození: Písek

Líbí se stručný životopis s osobou Bohuš Matuš? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Power bank? Vzpomněli byste si na význam slova Chaš? Znáte definici termínu Fenomén? Znáte definici termínu Definice?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, definice, popis, pojem, wiki, odborný výraz, kdo je Bohuš Matuš?, vysvětlení, co znamená, termín, co je to Bohuš Matuš?, kdo to je, slovo, heslo, hudba

Pojem Bohuš Matuš je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Bohuš Matuš ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bohuš Matuš na Google.cz

Najít pojem Bohuš Matuš ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Bohuš Matuš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohuš Matuš například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Bohuš Matuš?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohuš Matuš? Kdo to byl Bohuš Matuš? Kdy se narodil Bohuš Matuš? Kde se narodil Bohuš Matuš? Bohuš Matuš je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Bohuš Matuš řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuš Matuš i v jiné kategorii než je hudba.