Kdo je to?
Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Emma Smetana?

Kdo je to Emma Smetana? Stručný životopis

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Emma Smetana? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Akontace? Znáte definici termínu Lustrační osvědčení? Víte co je Pravý úhel? Pamatujete si definici pojmu Nota bene?

Klíčová slova: etymologie, slovo, popis, kdo je Emma Smetana?, odborný výraz, co je to Emma Smetana?, význam, co znamená, význam pojmu, informace, termín, synonymum, vysvětlení, lexikon, novináři, význam slova

Pojem Emma Smetana je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Emma Smetana na Google.cz

Hledat frázi Emma Smetana ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Emma Smetana na Youtube

Najít heslo Emma Smetana ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Smetana například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Emma Smetana?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emma Smetana? Kdo to byl Emma Smetana? Kdy se narodil Emma Smetana? Kde se narodil Emma Smetana? Emma Smetana je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Emma Smetana kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.