Kdo je to?
Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Emma Smetana?

Kdo je to Emma Smetana? Stručný životopis

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Emma Smetana? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cookies? Znáte definici termínu Triak? Víte co je Kapavka? Pamatujete si definici pojmu Zima?

Klíčová slova: definice, kdo to je, odborný výraz, přesný význam, pojem, význam slova, kdo je Emma Smetana?, co znamená, informace, wiki, termín, Emma Smetana, přesný výraz, původ slova, slovo, popis

Pojem Emma Smetana je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Emma Smetana ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Emma Smetana na Youtube

Najít slovo Emma Smetana ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Emma Smetana ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Smetana například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Emma Smetana? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Emma Smetana? Kdo to byl Emma Smetana? Kdy se narodil Emma Smetana? Kde se narodil Emma Smetana? Emma Smetana je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Emma Smetana třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.