Kdo je to?
Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Emma Smetana?

Kdo je to Emma Smetana? Stručný životopis

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Tento text (Emma Smetana) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cookies? Vzpomněli byste si co znamená slovo Genofond? Víte co je Kriket? Víte co je Spotify?

Klíčová slova: přesný význam, popis, pojem, co je to Emma Smetana?, formulace, lexikon, wiki, synonymum, přesný výraz, kdo je Emma Smetana?, novináři, definice, Emma Smetana, význam pojmu, kdo to je, termín

Pojem Emma Smetana je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Emma Smetana

Zkusit najít frázi Emma Smetana ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Emma Smetana ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Emma Smetana ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Emma Smetana na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Smetana například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emma Smetana

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Emma Smetana? Kdo to byl Emma Smetana? Kdy se narodil Emma Smetana? Kde se narodil Emma Smetana? Emma Smetana je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Emma Smetana řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.