Kdo je to?
Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Emma Smetana?

Kdo je to Emma Smetana? Stručný životopis

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Emma Smetana s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cookies? Znáte pojem Emo? Víte co je Kriket? Vzpomenete si na definici slova Proforma faktura?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, co znamená, odborný výraz, novináři, formulace, původ slova, význam, synonymum, kdo je Emma Smetana?, definice, význam pojmu, lexikon, Emma Smetana, termín, popis

Pojem Emma Smetana je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Emma Smetana doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Emma Smetana ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Emma Smetana ve Wikipedii

Hledat slovo Emma Smetana ve Wikislovníku

Hledat výraz Emma Smetana na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Smetana například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Emma Smetana? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Emma Smetana? Kdo to byl Emma Smetana? Kdy se narodil Emma Smetana? Kde se narodil Emma Smetana? Emma Smetana se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Emma Smetana dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.