Kdo je to?
Kdo je Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Emma Smetana?

Kdo je Emma Smetana? Životopis, informace, biografie, novináři

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Emma Smetana s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Akontace? Pamatujete si definici pojmu Šoková terapie? Víte co je Pravý úhel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arboretum?

Klíčová slova: lexikon, národnost, kdy se narodila Emma Smetana?, místo narození, životopis, wikipedie, datum narození, život, biografie, osobnosti, novináři, vysvětlení, novináři, osobnost, narození, zajímavosti

Pojem Emma Smetana je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Emma Smetana ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Emma Smetana ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Emma Smetana v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Emma Smetana ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Smetana například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Emma Smetana? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Emma Smetana? Kdy se narodila Emma Smetana? Kde se narodila Emma Smetana? Emma Smetana se nachází v kategorii Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Emma Smetana kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.