Kdo je to?
Kdo je Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Emma Smetana?

Kdo je Emma Smetana? Životopis, informace, biografie, novináři

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Emma Smetana? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Akontace? Víte, co je to Zajišťovací příkaz? Víte co je Pravý úhel? Rozumíte pojmu Mandel?

Klíčová slova: život, novináři, narození, kdy se narodila Emma Smetana?, osobnosti, Emma Smetana, osobnost, novináři, kde se narodila Emma Smetana?, lexikon, biografie, datum narození, informace, místo narození, popis, wikipedie

Pojem Emma Smetana je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Emma Smetana v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Emma Smetana na Google obrázcích

Vyhledat termín Emma Smetana ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Emma Smetana ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Emma Smetana ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Emma Smetana na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Smetana například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Emma Smetana? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Emma Smetana? Kdy se narodila Emma Smetana? Kde se narodila Emma Smetana? Emma Smetana patří do sekce Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Emma Smetana dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.