Kdo je to?
Kdo je to, byl Žabař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žabař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Žabař?

Jaký je význam slova Žabař? Co to znamená?

Žabař je označení pro osobu, která provádí neúspěšně a neodborně některé činnosti. Jinak bývá také nazýván diletantem, břídilem, nešikou nebo packalem. Někdy tak bývá označován také malý a nevýznamný podnikatel.
Původ má toto slovo v minulosti, kdy člověk pracující u mlýna neměl mnoho práce a věnoval se chytání žab. Jindy býval žabařem nazýván i člověk mrzutý a nevlídný, po většinu času zasmušilý.Kdo je to, byl Žabař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žabař? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Žabař? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lečo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ážio? Znáte termín Bolid? Znáte termín Tanin?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, definice, kdo to je, co znamená, termín, původ slova, hanlivé, heslo, vysvětlení, co je to Žabař?, přesný výraz, Žabař, informace, wiki, popis

Pojem Žabař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Žabař v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Žabař ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Žabař na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žabař ve Wikimedia Commons

Najít heslo Žabař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Žabař například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žabař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Žabař? Kdo to byl Žabař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žabař? Definice pojmu Žabař patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.