Kdo je to?
Kdo je to Žabař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žabař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Žabař?

Jaký je význam slova Žabař? Co to znamená?

Žabař je označení pro osobu, která provádí neúspěšně a neodborně některé činnosti. Jinak bývá také nazýván diletantem, břídilem, nešikou nebo packalem. Někdy tak bývá označován také malý a nevýznamný podnikatel.
Původ má toto slovo v minulosti, kdy člověk pracující u mlýna neměl mnoho práce a věnoval se chytání žab. Jindy býval žabařem nazýván i člověk mrzutý a nevlídný, po většinu času zasmušilý.


Kdo je to Žabař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žabař? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Žabař s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Římský hrách? Vzpomněli byste si co označuje výraz Statutární orgán? Znáte termín Akademický rok? Znáte termín Queer?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, vysvětlení, Žabař, definice, původ slova, přesný význam, co znamená, význam pojmu, přesný výraz, přesný výraz, význam, termín, heslo, význam slova, pojem

Pojem Žabař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žabař ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Žabař na Youtube

Vyhledat pojem Žabař ve Wikislovníku

Najít slovo Žabař ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Žabař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Žabař například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Žabař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Žabař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žabař? Definice pojmu Žabař patří do kategorie Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.