Kdo je to?
Kdo je to Jim Walton? Životopis Jim Walton, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jim Walton?

Kdo je to Jim Walton? Stručný životopis

Jim Walton, celým jménem James Carr Walton, je jedním z nejbohatších lidí světa. Je dědicem společnosti Walmart. Po studiu se zapojil do práce v rodinné společnosti a stal se prezidentem rodinného podniku Walton Enterprises.
Do správní rady společnosti nastoupil Jim Walton na místo svého zesnulého bratra. Zapojil se i do charitativní činnosti a do politiky.Kdo je to Jim Walton? Životopis Jim Walton, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Jim Walton

Národnost: USA
Datum narození: 7.6.1948
Místo narození: Newport

Popis osobnosti Jim Walton můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kontextová reklama? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ikterus? Znáte termín Sezam? Víte co je Černý kořen?

Klíčová slova: kdo je Jim Walton?, vysvětlení, wiki, definice, synonymum, heslo, přesný význam, význam, význam pojmu, kdo to je, co znamená, lexikon, etymologie, přesný výraz, význam slova, termín

Pojem Jim Walton je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jim Walton ve Wikimedia Commons

Najít slovo Jim Walton na Google.cz

Zkusit najít slovo Jim Walton v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Jim Walton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jim Walton například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jim Walton? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jim Walton? Kdo to byl Jim Walton? Kdy se narodil Jim Walton? Kde se narodil Jim Walton? Jim Walton se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jim Walton dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jim Walton i v jiné kategorii než je podnikání.