Kdo je to?
Kdo je Jim Walton? Životopis Jim Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Jim Walton?

Kdo je Jim Walton? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jim Walton, celým jménem James Carr Walton, je jedním z nejbohatších lidí světa. Je dědicem společnosti Walmart. Po studiu se zapojil do práce v rodinné společnosti a stal se prezidentem rodinného podniku Walton Enterprises.
Do správní rady společnosti nastoupil Jim Walton na místo svého zesnulého bratra. Zapojil se i do charitativní činnosti a do politiky.Kdo je Jim Walton? Životopis Jim Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Jim Walton

Národnost: USA
Datum narození: 7.6.1948
Místo narození: Newport

Tento text (Jim Walton) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Čolek? Vzpomenete si na definici slova Iphone? Znáte termín Agonie? Vzpomněli byste si na význam slova Autismus?

Klíčová slova: národnost, wikipedie, kdo je Jim Walton?, datum narození, kdy se narodil Jim Walton?, osobnost, vysvětlení, lexikon, biografie, životopis, narození, zajímavosti, život, popis, kde se narodil Jim Walton?, podnikání

Pojem Jim Walton je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Jim Walton

Zkusit najít Jim Walton ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Jim Walton ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Jim Walton ve Wikipedii

Hledat pojem Jim Walton ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Jim Walton ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jim Walton například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Jim Walton? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Jim Walton? Kdy se narodil Jim Walton? Kde se narodil Jim Walton? Jim Walton patří do sekce Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jim Walton dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jim Walton i v jiné kategorii než je podnikání.