Kdo je to?
Kdo je Jim Walton? Životopis Jim Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Jim Walton?

Kdo je Jim Walton? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jim Walton, celým jménem James Carr Walton, je jedním z nejbohatších lidí světa. Je dědicem společnosti Walmart. Po studiu se zapojil do práce v rodinné společnosti a stal se prezidentem rodinného podniku Walton Enterprises.
Do správní rady společnosti nastoupil Jim Walton na místo svého zesnulého bratra. Zapojil se i do charitativní činnosti a do politiky.Kdo je Jim Walton? Životopis Jim Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Jim Walton

Národnost: USA
Datum narození: 7.6.1948
Místo narození: Newport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jim Walton s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Čolek? Vzpomněli byste si na význam slova Rohový kop? Znáte termín Cephalea? Znáte definici termínu Oliva?

Klíčová slova: informace, Jim Walton, Jim Walton, narození, kdo je Jim Walton?, kde se narodil Jim Walton?, vysvětlení, wiki, život, národnost, osobnosti, lexikon, popis, osobnost, biografie, kdy se narodil Jim Walton?

Pojem Jim Walton je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Jim Walton na Google.cz

Zkusit najít slovo Jim Walton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jim Walton ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Jim Walton ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Jim Walton v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jim Walton například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jim Walton

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jim Walton? Kdy se narodil Jim Walton? Kde se narodil Jim Walton? Jim Walton je v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jim Walton řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jim Walton i v jiné kategorii než je podnikání.