Kdo je to?
Kdo je René Kekely? Životopis René Kekely, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

René Kekely

Kdo je René Kekely? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

René Kekely je oblíbený český moderátor, který je znám zejména díky talkshow Face to Face. Narodil se v Českých Budějovicích a v branži se pohybuje již více než dvě desetiletí. Vystudoval Střední odbornou školu potravinářskou České Budějovice, v tomto oboru se však nepohybuje. Věnuje se jak oblasti médií, komunikace a PR, tak i produkci, marketingu, dramaturgii, scenáristice, event managementu a autorské činnosti.
V dětství neměl vysněné povolání. Asi jako všechny děti vystřídal popeláře, hasiče a učitele. Jednu dobu ovšem toužil být knězem, což už je o poznání méně obvyklé. Důvod je však jasný. V jeho blízkém příbuzenstvu měl dokonce dva muže, kteří se právě této profesi věnovali. Později jej tyto touhy ovšem opustily, jelikož si uvědomil, že miluje práci s lidmi. Fascinovali jej televizní moderátoři, a tím se další kariérní cesta nalinkovala sama.
Je na volné noze a miluje svobodu, která je s tím spjata. Sám uvádí, že sice přišel o jistotu, ale benefity, které jsou s tímto typem práce spojeny rozhodně převažují. Má mnoho profesí a díky práci na volné noze je může kombinovat a propojovat dle libosti.
Školí ostatní v oblasti rétoriky a schopnosti vystupovat před druhými.
Jednou z činností, jimž se v současné době věnuje je PR management. Jako agent zastupuje české umělce v čele s Petrou Janů, Hankou Křížkovou, Janem Přeučilem, Petrou Černockou, Evou Hruškovou, Josefem Maršálkem, Terezou Bebarovou a dalšími. Stará se o jejich potřeby i projekty, které se snaží prezentovat skrze média, aby se informace o nich dostaly tam, kam mají.
V minulosti absolvoval několik tour s Lucií Bílou, stál za muzikály jako je Mamma Mia, Romeo a Julie nebo Jen počkej zajíci, spolupracoval s Muzeem Grévin. V současné době spolupracuje se „svými“ umělci na jejich albech a koncertech, podporuje však i řadu charitativních projektů jako je ChariTalk, Charita ČR či Potravinová banka.
Pro televizní diváky je od roku 2021 známý jako autor scénářů pro pořad 13. komnata, který velmi detailně mapuje životy slavných. Coby herec se objevil ve filmech Cirkus Maximus a Bastardi: Reparát. Také si zahrál ve dvou epizodách kriminálního seriálu Policie Modrava.
Obličej Reného Kekely je spojen zejména s jeho vlastním pořadem Face to Face, který najdete na Televizi Seznam, na platformě YouTube a na Facebooku. S nápadem na vznik Face to Face ale původně nepřišel sám René. Autory myšlenky jsou kamarádi Martin Paták a Vítek Koldinský. Ti se na Reného obrátili s hotovým nápadem a on jim na něj kývl. Doposud se posadil tváří v tvář více než dvě stovkám hostů.
Je hrdý „Budějčák“ a přestože část týdně musí být pracovně v Praze, zbylé dny rád tráví doma na jihu Čech. Bydlí nedaleko Tábora odkud je skvělé spojení do centra Prahy. Miluje svého labradora Buddyho. Své soukromí drží v tajnosti, čas od času však na svých sociálních sítích zveřejní snímek, na němž je po boku svého partnera.Kdo je René Kekely? Životopis René Kekely, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě René Kekely

Národnost: česká
Datum narození: 1980
Místo narození: České Budějovice

Zaujala vás biografie osobnosti René Kekely? Potom se podělte s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Bentonit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aliterace? Znáte definici termínu Turnus? Znáte termín Kvasar?

Klíčová slova: místo narození, život, kdy se narodil René Kekely?, osobnost, kdo je René Kekely?, vysvětlení, národnost, zajímavosti, informace, lexikon, biografie, René Kekely, kde se narodil René Kekely?, životopis, narození, podnikání

Pojem René Kekely je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo René Kekely ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít René Kekely ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem René Kekely ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín René Kekely ve Wikipedii

Zkusit najít René Kekely ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo René Kekely například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby René Kekely

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to René Kekely? Kdy se narodil René Kekely? Kde se narodil René Kekely? René Kekely je v kategorii Podnikání

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka René Kekely dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost René Kekely i v jiné kategorii než je podnikání.