Kdo je to?
Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Kdo je to Správní orgán?

Co znamená a jaký je význam slova Správní orgán?

Správní orgán je název organizační jednotky. Ta je dána ze zákona, který také stanoví její působnost. Správní orgán je jednou z částí výkonné moci. Jeho činnost je vymezena začleněním orgánu do samosprávy nebo státní správy.
Pokud je jeho působnost rozšířena na úroveň státu, poléhá vládě a ta ho řídí po stránce metodické. Tento institut nesmí překročit meze zákona a může konat pouze na jejich základu. Musí se řídit i dalšími právními předpisy.Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Správní orgán? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Burčák? Vzpomenete si na definici slova Agility? Víte, co je to Smog? Vzpomněli byste si na význam slova Bulgur?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, lexikon, etymologie, definice, popis, slovo, přesný význam, pojem, státní správa, wiki, formulace, heslo, kdo je Správní orgán?, význam pojmu, původ slova

Pojem Správní orgán je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Správní orgán ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Správní orgán ve Wikimedia Commons

Najít výraz Správní orgán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Správní orgán ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Správní orgán například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Správní orgán, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Správní orgán? Kdo to byl Správní orgán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správní orgán? Definice pojmu Správní orgán se nachází v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.