Kdo je to?
Kdo je to Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Správní orgán? Lidé, státní správa

Správní orgán

Co znamená a jaký je význam slova Správní orgán?

Správní orgán je název organizační jednotky. Ta je dána ze zákona, který také stanoví její působnost. Správní orgán je jednou z částí výkonné moci. Jeho činnost je vymezena začleněním orgánu do samosprávy nebo státní správy.
Pokud je jeho působnost rozšířena na úroveň státu, poléhá vládě a ta ho řídí po stránce metodické. Tento institut nesmí překročit meze zákona a může konat pouze na jejich základu. Musí se řídit i dalšími právními předpisy.Kdo je to Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Správní orgán? Lidé, státní správa

Zaujala vás definice pojmu Správní orgán? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Arogance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Džezva? Víte, co je to Emancipace? Znáte termín Břidlice?

Klíčová slova: wikipedie, pojem, státní správa, co znamená, definice, heslo, původ slova, formulace, význam pojmu, Správní orgán, přesný význam, informace, etymologie, přesný výraz, význam slova, popis

Pojem Správní orgán je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Správní orgán v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Správní orgán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Správní orgán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Správní orgán ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Správní orgán ve Wikipedii

Hledat termín Správní orgán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Správní orgán například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Správní orgán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Správní orgán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správní orgán? Definice pojmu Správní orgán patří do sekce Státní správa

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Správní orgán hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.