Kdo je to?
Kdo je to Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Správní orgán? Lidé, státní správa

Kdo je to Správní orgán?

Jaký je význam slova Správní orgán? Co to znamená?

Správní orgán je název organizační jednotky. Ta je dána ze zákona, který také stanoví její působnost. Správní orgán je jednou z částí výkonné moci. Jeho činnost je vymezena začleněním orgánu do samosprávy nebo státní správy.
Pokud je jeho působnost rozšířena na úroveň státu, poléhá vládě a ta ho řídí po stránce metodické. Tento institut nesmí překročit meze zákona a může konat pouze na jejich základu. Musí se řídit i dalšími právními předpisy.Kdo je to Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Správní orgán? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Správní orgán? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo All inclusive? Vzpomněli byste si co označuje výraz HTTPs? Víte, co je to Internet? Znáte termín Tamaryšek?

Klíčová slova: definice, význam, vysvětlení, lexikon, pojem, formulace, přesný výraz, co znamená, Správní orgán, wiki, odborný výraz, slovo, etymologie, wikipedie, informace, popis

Pojem Správní orgán je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Správní orgán na Google.cz

Vyhledat heslo Správní orgán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Správní orgán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Správní orgán na Google obrázcích

Hledat termín Správní orgán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Správní orgán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Správní orgán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Správní orgán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správní orgán? Definice pojmu Správní orgán je v kategorii Státní správa

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, text, definici, třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Správní orgán i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.