Kdo je to?
Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Kdo je to Správní orgán?

Co znamená a jaký je význam slova Správní orgán?

Správní orgán je název organizační jednotky. Ta je dána ze zákona, který také stanoví její působnost. Správní orgán je jednou z částí výkonné moci. Jeho činnost je vymezena začleněním orgánu do samosprávy nebo státní správy.
Pokud je jeho působnost rozšířena na úroveň státu, poléhá vládě a ta ho řídí po stránce metodické. Tento institut nesmí překročit meze zákona a může konat pouze na jejich základu. Musí se řídit i dalšími právními předpisy.Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Tento text (Správní orgán) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo All inclusive? Vzpomněli byste si co znamená slovo Paternalismus? Víte, co je to Zrcadlovka? Víte co je Souhláska?

Klíčová slova: co je to Správní orgán?, informace, slovo, termín, wiki, odborný výraz, význam, přesný význam, definice, vysvětlení, kdo je Správní orgán?, synonymum, popis, kdo to je, etymologie, lexikon

Pojem Správní orgán je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Správní orgán doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Správní orgán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Správní orgán ve Wikipedii

Najít termín Správní orgán ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Správní orgán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Správní orgán například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Správní orgán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Správní orgán? Kdo to byl Správní orgán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správní orgán? Definice pojmu Správní orgán je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.