Kdo je to?
Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Kdo je to Správní orgán?

Co znamená a jaký je význam slova Správní orgán?

Správní orgán je název organizační jednotky. Ta je dána ze zákona, který také stanoví její působnost. Správní orgán je jednou z částí výkonné moci. Jeho činnost je vymezena začleněním orgánu do samosprávy nebo státní správy.
Pokud je jeho působnost rozšířena na úroveň státu, poléhá vládě a ta ho řídí po stránce metodické. Tento institut nesmí překročit meze zákona a může konat pouze na jejich základu. Musí se řídit i dalšími právními předpisy.Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Správní orgán? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Báje? Pamatujete si definici pojmu Starý zákon? Víte, co je to Magnetická renozance? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolonáda?

Klíčová slova: kdo je Správní orgán?, co je to Správní orgán?, informace, lexikon, význam, přesný význam, termín, popis, Správní orgán, odborný výraz, heslo, synonymum, původ slova, vysvětlení, pojem, etymologie

Pojem Správní orgán je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Správní orgán ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Správní orgán ve Wikipedii

Najít výraz Správní orgán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Správní orgán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Správní orgán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Správní orgán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Správní orgán? Kdo to byl Správní orgán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správní orgán? Definice pojmu Správní orgán je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.