Kdo je to?
Kdo je to, byl Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Retard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Retard?

Jaký je význam slova Retard? Co to znamená?

Hanlivé slovo retard se používá v hovorové češtině jako nadávka. Retard je člověk postižený mentální retardací, tj. trvalým snížením inteligence. Slovo retard pochází z francouzštiny kde znamená zpožděný, opožděný. S mentální retardací souvisí i další české nadávky jako idiot, imbecil a debil, což jsou zastaralé termíny používané pro rozlišení různých stupňů závažnosti mentální retardace.Kdo je to, byl Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Retard? Lidé, hanlivé

Tento text (Retard) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu CHOPN? Rozumíte pojmu Id? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tinder? Znáte pojem Tiché víno?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, co znamená, původ slova, pojem, wiki, význam, odborný výraz, informace, etymologie, heslo, co je to Retard?, význam slova, přesný výraz, formulace, popis

Pojem Retard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Retard ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Retard ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Retard ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Retard ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Retard například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Retard

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Retard? Kdo to byl Retard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Retard? Definice pojmu Retard je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.