Kdo je to?
Kdo je to Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Retard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Retard?

Jaký je význam slova Retard? Co to znamená?

Hanlivé slovo retard se používá v hovorové češtině jako nadávka. Retard je člověk postižený mentální retardací, tj. trvalým snížením inteligence. Slovo retard pochází z francouzštiny kde znamená zpožděný, opožděný. S mentální retardací souvisí i další české nadávky jako idiot, imbecil a debil, což jsou zastaralé termíny používané pro rozlišení různých stupňů závažnosti mentální retardace.


Kdo je to Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Retard? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Retard s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Andragogika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bitcoin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Road movie? Znáte termín Červená knihovna?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, přesný význam, wikipedie, původ slova, hanlivé, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, hanlivé, význam, přesný výraz, přesný výraz, popis, definice, lexikon

Pojem Retard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Retard zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Retard ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Retard ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Retard ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Retard ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Retard v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Retard například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Retard, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Retard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Retard? Definice pojmu Retard je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, text, definici, řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.