Kdo je to?
Kdo je to, byl Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Retard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Retard?

Jaký je význam slova Retard? Co to znamená?

Hanlivé slovo retard se používá v hovorové češtině jako nadávka. Retard je člověk postižený mentální retardací, tj. trvalým snížením inteligence. Slovo retard pochází z francouzštiny kde znamená zpožděný, opožděný. S mentální retardací souvisí i další české nadávky jako idiot, imbecil a debil, což jsou zastaralé termíny používané pro rozlišení různých stupňů závažnosti mentální retardace.


Kdo je to, byl Retard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Retard? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Retard? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Andragogika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pověst? Vzpomněli byste si co označuje výraz Egocentrismus? Znáte termín Catering?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, Retard, význam, pojem, význam slova, etymologie, termín, synonymum, přesný význam, formulace, popis, popis, wiki, vysvětlení, co znamená

Pojem Retard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Retard v následujících vyhledávačích

Najít výraz Retard v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Retard ve Wikislovníku

Hledat pojem Retard ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Retard ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Retard například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Retard, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Retard? Kdo to byl Retard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Retard? Definice pojmu Retard je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.