Kdo je to?
Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Kdo je to Matka samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Matka samoživitelka?

Matka samoživitelka je termín k označení ženy, která žije sama bez manžela s dítětem. Dříve se používalo označení svobodná matka, dnes se dává přednost pojmu osaměle žijící rodič. Matka živitelka je z hlediska práva definována jako neprovdaná, ovdovělá nebo rozvedená žena nebo žena osamělá z jiných vážných důvodů, která nežije s druhem.
Matka samoživitelka může uplatňovat nároky vůči otci dítěte, získat podporu od státu a je zvýhodněna i zaměstnavatelem.Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Tento text (Matka samoživitelka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hipster? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lyceum? Znáte pojem Seitan? Znáte termín Developer?

Klíčová slova: kdo je Matka samoživitelka?, státní správa, popis, původ slova, formulace, přesný výraz, vysvětlení, informace, pojem, co znamená, termín, Matka samoživitelka, slovo, popis, synonymum, etymologie

Pojem Matka samoživitelka je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Matka samoživitelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Matka samoživitelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Matka samoživitelka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Matka samoživitelka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Matka samoživitelka například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Matka samoživitelka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Matka samoživitelka? Kdo to byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matka samoživitelka? Definice pojmu Matka samoživitelka je v sekci státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Matka samoživitelka i jinde než v sekci než v státní správa.

Znáte pojem plugin nebo chipset?