Kdo je to?
Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Kdo je to Matka samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Matka samoživitelka?

Matka samoživitelka je termín k označení ženy, která žije sama bez manžela s dítětem. Dříve se používalo označení svobodná matka, dnes se dává přednost pojmu osaměle žijící rodič. Matka živitelka je z hlediska práva definována jako neprovdaná, ovdovělá nebo rozvedená žena nebo žena osamělá z jiných vážných důvodů, která nežije s druhem.
Matka samoživitelka může uplatňovat nároky vůči otci dítěte, získat podporu od státu a je zvýhodněna i zaměstnavatelem.Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Matka samoživitelka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Outsourcing? Znáte termín Prohazovačka? Znáte pojem Jáhly? Víte, co je to Enuréza?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, vysvětlení, termín, wiki, definice, původ slova, státní správa, popis, etymologie, co je to Matka samoživitelka?, informace, význam, popis, slovo, odborný výraz

Pojem Matka samoživitelka je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Matka samoživitelka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Matka samoživitelka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Matka samoživitelka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Matka samoživitelka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Matka samoživitelka například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Matka samoživitelka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Matka samoživitelka? Kdo to byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matka samoživitelka? Definice pojmu Matka samoživitelka je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Matka samoživitelka v jiné sekci než státní správa.

Znáte pojem plugin nebo chipset?