Kdo je to?
Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Kdo je to Matka samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Matka samoživitelka?

Matka samoživitelka je termín k označení ženy, která žije sama bez manžela s dítětem. Dříve se používalo označení svobodná matka, dnes se dává přednost pojmu osaměle žijící rodič. Matka živitelka je z hlediska práva definována jako neprovdaná, ovdovělá nebo rozvedená žena nebo žena osamělá z jiných vážných důvodů, která nežije s druhem.
Matka samoživitelka může uplatňovat nároky vůči otci dítěte, získat podporu od státu a je zvýhodněna i zaměstnavatelem.Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Matka samoživitelka s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hipster? Pamatujete si definici pojmu Těžká voda? Znáte pojem Seitan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Desktop?

Klíčová slova: státní správa, lexikon, Matka samoživitelka, přesný výraz, heslo, odborný výraz, co znamená, kdo je Matka samoživitelka?, co je to Matka samoživitelka?, kdo to je, pojem, popis, popis, definice, termín, význam slova

Pojem Matka samoživitelka je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Matka samoživitelka ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Matka samoživitelka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Matka samoživitelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Matka samoživitelka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Matka samoživitelka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Matka samoživitelka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Matka samoživitelka? Kdo to byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matka samoživitelka? Definice pojmu Matka samoživitelka se nachází v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Matka samoživitelka v jiné sekci než státní správa.

Znáte pojem plugin nebo chipset?