Kdo je to?
Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Kdo je to Matka samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Matka samoživitelka?

Matka samoživitelka je termín k označení ženy, která žije sama bez manžela s dítětem. Dříve se používalo označení svobodná matka, dnes se dává přednost pojmu osaměle žijící rodič. Matka živitelka je z hlediska práva definována jako neprovdaná, ovdovělá nebo rozvedená žena nebo žena osamělá z jiných vážných důvodů, která nežije s druhem.
Matka samoživitelka může uplatňovat nároky vůči otci dítěte, získat podporu od státu a je zvýhodněna i zaměstnavatelem.Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Matka samoživitelka? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Outsourcing? Vzpomněli byste si na význam slova Intuice? Znáte pojem Jáhly? Znáte definici termínu Rovník?

Klíčová slova: význam pojmu, Matka samoživitelka, pojem, heslo, kdo je Matka samoživitelka?, co znamená, původ slova, termín, přesný výraz, definice, odborný výraz, informace, státní správa, wiki, co je to Matka samoživitelka?, význam slova

Pojem Matka samoživitelka je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Matka samoživitelka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Matka samoživitelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Matka samoživitelka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Matka samoživitelka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Matka samoživitelka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Matka samoživitelka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Matka samoživitelka? Kdo to byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matka samoživitelka? Definice pojmu Matka samoživitelka patří do sekce státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Matka samoživitelka i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Znáte pojem plugin nebo chipset?