Kdo je to?
Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Kdo je to Matka samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Matka samoživitelka?

Matka samoživitelka je termín k označení ženy, která žije sama bez manžela s dítětem. Dříve se používalo označení svobodná matka, dnes se dává přednost pojmu osaměle žijící rodič. Matka živitelka je z hlediska práva definována jako neprovdaná, ovdovělá nebo rozvedená žena nebo žena osamělá z jiných vážných důvodů, která nežije s druhem.
Matka samoživitelka může uplatňovat nároky vůči otci dítěte, získat podporu od státu a je zvýhodněna i zaměstnavatelem.Kdo je to, byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Matka samoživitelka? Lidé, státní správa

Tento text (Matka samoživitelka) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ban? Vzpomněli byste si na význam slova Jádrová omítka? Znáte pojem Viskóza? Znáte definici termínu Libre Office?

Klíčová slova: popis, slovo, formulace, vysvětlení, termín, etymologie, státní správa, wiki, popis, definice, pojem, přesný význam, heslo, přesný výraz, co je to Matka samoživitelka?, informace

Pojem Matka samoživitelka je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Matka samoživitelka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Matka samoživitelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Matka samoživitelka ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Matka samoživitelka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Matka samoživitelka například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Matka samoživitelka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Matka samoživitelka? Kdo to byl Matka samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matka samoživitelka? Definice pojmu Matka samoživitelka je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než státní správa.

Znáte pojem plugin nebo chipset?